Szkoła tańca szczecin

Szkoła tańca szczecin
Szkoła tańca szczecin
ID wpisu: 28533
Dodano: 13.04.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 102
CTR: 0.00%
9
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Chciałbyś nauczyć się tańczyć? Zapraszamy do skorzystania z oferty profesjonalnej szkoły tańca Gryf w Szczecinie. U nas możesz liczyć w pełni profesjonalne kursy tańca. Oferujemy nauką tańca walca wiedeńskiego, walca angielskiego, rumby, czy też tanga. Dysponujemy sporym doświadczaniem – swoje usługi świadczymy już od 20 lat. Zapewniamy komfortowe warunki do nauki tańca.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: taniec-szczecin.pl

Opinie o stronie taniec-szczecin.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Assessment center? Zapraszamy do zapoznania się właśnie z naszą ofertą. Dzięki nam będziesz w stanie przejść szkolenie menedżerskie. Zawsze (...)
Szycia Przeszycia to firma z Warszawy, która zatrudnia znakomitych fachowców od szycia i kroju. W jednym miejscu pracują bardzo doświadczone krawcowe, (...)
We Wrocławiu znajduje się siedziba firmy GVARDIA, która specjalizuje się w zatrudnianiu pracowników. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych (...)
Szkolenia otwarte i zamknięte, coachingi, diagnozy i konsulting organizacyjny, kompleksowe programy rozwojowe i warsztaty strategiczne dla zespołów. (...)
Kursy angielskiego przez Internet z naciskiem na przełamanie bariery komunikacyjnej. Zatrudniamy ponad 30 lektorów oraz Native Speakerów języka angielskiego. (...)
W Krapkowicach w województwie opolskim mieści się Centrum Szkolenia Zawodowego. Zajmuje się ono organizowaniem kursów oraz egzaminów związanych (...)
Kuźnia Trenerów to profesjonalna firma z siedzibą w Nowym Targu. Zajmuje się kształceniem Trenerów Personalnych w sześciu filarach (Basic, Medical, (...)
Nasza firma KGI FoxKrak od przeszło 5 lat organizuje fachowe kursy i szkolenia dla osób zainteresowanych ogniwami oraz panelami fotowoltaicznymi, jak (...)