HAK

HAK
HAK
ID wpisu: 28375
Dodano: 21.03.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 195
CTR: 0.00%
96
Google
3
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przedsiębiorstwo HAK zajmuje się realizacją kompleksowych przedsięwzięć, poczynając od rozpoznania potrzeb, doradztwa i projektu, poprzez produkcję i montaż, a kończąc na testach oraz udziale w odbiorze urządzenia przez UDT. Jako producent urządzeń dźwignicowych mamy zarazem pełną świadomość tego, że mają one służyć człowiekowi i – przede wszystkim – pracować z człowiekiem.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.hak.com.pl

Opinie o stronie www.hak.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Ogrodzenie i brama do twojej posesji nie tylko mają cieszyć oko czy wzbudzać zazdrość sąsiada. Przede wszystkim powinny być funkcjonalne i służyć (...)
Nasza firma działa całodobowo, dojedziemy we wskazane miejsce przez klienta o dokładnej godzinie. Poradzimy sobie z każdym problemem hydraulicznym- (...)
Produkujemy wyroby z tworzywa np. uchwyty do rur, panele do dekoderów TV, systemów zamocowań ( wkręty, śruby i inne), systemów logistycznych ( pojemniki (...)
Zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych oraz foliowych. Funkcjonujemy na rynku od kilku lat, dzięki czemu wypracowaliśmy najlepszy i najtańszy (...)
Przejdź dalej i zapoznaj się z ofertą Gunnebo. Firma należy do światowej czołówki branży zabezpieczeń - kliknij w link i zobacz więcej na naszej (...)
Znajdująca się w Gdańsku spółka Promors jest profesjonalistą w zakresie przemysłu okrętowego. Od prawie 30 lat zajmuje się produkcją suszarek (...)
Wszystkie konserwacje jakie można wykonać za pomocą środków chemicznych wyprodukowanych przez Synton to szeroki wybór. Za ich przyczyną można (...)
Ten portal opisuje działalność firmy Gubchem. Przedsiębiorstwo proponuje szeroki wybór środków czyszczących dezynfekujących i maszyn sprzątających. (...)