Centrum Terapii Promitis - psychiatra Warszawa

Centrum Terapii Promitis - psychiatra Warszawa
Centrum Terapii Promitis - psychiatra Warszawa
ID wpisu: 2832
Dodano: 20.06.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 938
CTR: 0.00%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
209
Google
17
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Centrum Terapii Promitis oferuje usługi z zakresu psychiatrii i psychologii. Posiadamy sprawdzony zespół profesjonalistów, którzy przyjmują także w soboty. Diagnozujemy Autyzm i Zespół Aspergera nie tylko u dzieci, ale również u dorosłych i młodzieży. Oferujemy również usługi pogotowia psychiatrycznego z dojazdem do domu pacjenta.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: centrum-terapii.pl

Opinie o stronie centrum-terapii.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Aneta Nowak specjalizuje się w pomocy psychologicznej opartej na zrozumieniu samego siebie i przez to dotarciu do źródła problemu. Relacja oparta (...)
Chrapanie jest mocno nieprzyjemne, przeszkadza w wypoczęciu i wyspaniu się zarówno osobie chrapiącej, jak i osobom przebywającym w pomieszczeniu. (...)
Zdarzają się rodziny, gdzie problem jednej osoby odbija się na całym systemie rodzinnym. W takich sytuacjach najskuteczniejszą formą pomocy będzie (...)
Stomatologia Stencel to nic innego jak tylko profesjonalny gabinet stomatologiczny, który znajduje się w Chorzowie. Jest to pogotowie stomatologiczne, (...)
Implanty, implanty jednoczęściowe, implanty dwuczęściowe, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, wybielanie zębów, aparaty ortodontyczne, (...)
Łączna prewencja stomatologiczna u dzieci a także leczenie zachowawcze czy kanałowe zębów osób w różnym wieku to fundamentalne elementy obszaru (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą usług świadczonych przez lekarza Romana Szklarza - internistę z prawie 20-letnim doświadczeniem (...)
Ideal Dent - gabinet stomatologiczny w Gdyni, woj. pomorskie. W ofercie stomatologia zachowawcza i stomatologia estetyczna - leczenie i wybielanie zębów, (...)