www.audyt-podatki.pl

www.audyt-podatki.pl
www.audyt-podatki.pl
ID wpisu: 28307
Dodano: 09.03.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 29
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
18
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Całościowa obsługa rachunkowa i podatkowa, rozliczanie i prowadzenie spraw kadrowo płacowych, a także sporządzenie dokumentacji podatkowej cen transferowych to tylko niektóre usługi, jakie realizuje firma Audyt s.c. w Zielonej Górze. Proponujemy kompleksową obsługę księgową, w szczególności prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtowych. Proponujemy także badanie prawidłowości rozliczeń podatkowych oraz profesjonalne doradztwo finansowe i biznesowe. Zapraszamy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: audyt-podatki.pl

Opinie o stronie audyt-podatki.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oferujemy bardzo atrakcyjne pożyczki gotówkowe z oprocentowaniem i elastycznym terminem spłaty. Wejdź na naszą stronę internetową i sprawdź co (...)
Kompleksową obsługę księgową, również księgowość zdalną, oferuje IRK Biuro Księgowe w Wołominie. Specjalizujemy się w obsłudze księgowej (...)
Zapraszamy na naszą stronę, na której dowiesz się wszelkich informacji o polskim sektorze bankowości. Nasz serwis ma służyć osobom, które poszukują (...)
Nasz portal wyspecjalizował się w publikowaniu ciekawych i wartościowych artykułów odnośnie rynku forex. Na łamach naszego serwisu publikujemy (...)
Łódzkie biuro rachunkowe wykonuje zlecenia na terenie całej Polski (przez Internet) oraz stacjonarnie w Łodzi. Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie (...)
Nasze biuro rachunkowe Brytania Limited zajmuje się wieloma zagadnieniami z zakresu rachunkowości, doradztwa podatkowego i innych tematów związanych (...)
Jesteśmy bankiem, który został utworzony na początku 1998 roku. W naszej ofercie posiadamy produkty zarówno dla klientów indywidualnych, jak też (...)
Wiele czasu spędziliśmy nad zbudowaniem bezpiecznego i maksymalnie prostego programu do wypełniania PITów. Opracowaliśmy program e-pity 2017, dzięki (...)