www.audyt-podatki.pl

www.audyt-podatki.pl
www.audyt-podatki.pl
ID wpisu: 28307
Dodano: 09.03.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 54
CTR: 0.00%
20
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Całościowa obsługa rachunkowa i podatkowa, rozliczanie i prowadzenie spraw kadrowo płacowych, a także sporządzenie dokumentacji podatkowej cen transferowych to tylko niektóre usługi, jakie realizuje firma Audyt s.c. w Zielonej Górze. Proponujemy kompleksową obsługę księgową, w szczególności prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtowych. Proponujemy także badanie prawidłowości rozliczeń podatkowych oraz profesjonalne doradztwo finansowe i biznesowe. Zapraszamy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: audyt-podatki.pl

Opinie o stronie audyt-podatki.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Doradca Podatkowy Jacek Pukaluk przygotował dla Państwa ofertę świadczenia usług w zakresie doradztwa podatkowego oraz księgowości. Kancelaria (...)
Wszystkim osobom, zainteresowanym poradami z dziedziny umweltrecht Polen, rekomendujemy skorzystanie z usług reklamowanej firmy. Jest to nie tylko skuteczny (...)
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem kont bankowych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nie czekaj, sprawdź najlepsze (...)
Każde Przedsiębiorstwo planujące rozwój poprzez zwiększenie majątku firmy, poszukuje najlepszych rozwiązań w pozyskaniu finansowania bankowego (...)
Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej firmy? Przede wszystkim dlatego, że oferujemy bardzo korzystne warunki umów leasingu finansowego i operacyjnego. (...)
aNadzwyczajnie okazała jest oferta Biura Rachunkowo-Konsultingowego z Bukowca. Można im powierzyć prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, (...)
Karty kredytowe i karty płatnicze w serwisie www.kartadb.pl. Dzięki nam dowiesz się jaka jest najlepsza i najtańsza karta kredytowa, zobaczysz porównanie (...)
Kompleksową obsługę księgową, również księgowość zdalną, oferuje IRK Biuro Księgowe w Wołominie. Specjalizujemy się w obsłudze księgowej (...)