Szczecińskie kominki - Janik

Szczecińskie kominki - Janik
ID wpisu: 28211
Dodano: 27.02.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 122
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
39
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Kominki Janik oferuje swoje usługi osobom którym marzą się kominki, kamienne schody, parapety, blaty i im podobne. Kominki w Szczecinie, firma przedstawia w swojej ofercie kilka ich rodzai jak na przykład: kominki kaflowe, rustykalne, nowoczesne, klasyczne i kamienne. Także każdy klient znajdzie coś dla siebie. Przedsiębiorstwo Kominki Janik cechuje się wieloletnim doświadczeniem w branży kamieniarstwa a także w projektowaniu, budowaniu oraz aranżacji kominków. Firmę można spotkać na wielu targach budowlanych, gdzie prezentują swoje usługi i oferty. Usługi kamieniarskie w Szczecinie firmy Kominki Janik przedstawiają swoim klientom najwyższą gwarancję zadowolenia z wykonywanych usług. Przedsiębiorstwo dba o to, żeby kominki były wykonywane z wysokiej jakości materiałów, Zakład udziela również gwarancji na trzy lata w kwestii zabudowania kominka i od pięciu do dziesięciu lat na wkłady kominkowe. Piece kominkowe budowane są przez specjalistów w swojej branży. Jeśli są państwo zainteresowani usługami, proszę kontaktować się na podany poniżej numer telefonu i adres:

Kominki Janik
ul. Karola Balińskiego 7B
70-893 Szczecin
Tel: 91 314 38 28
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kominki-janik.pl

Opinie o stronie www.kominki-janik.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Wszystkie urządzenia oferowane przez polską, nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmę Jawa Control wykonane są z największą precyzją, dbałością (...)
Firma Trans-Speed Transport Katowice istnieje od 1996 roku. Świadczy kompleksowe usługi transportowe do 1,5 t na terenie Katowic, Śląska. Kilkunastoletnie (...)
Komornik sądowy przy sądzie rejonowym Łódź Widzew Bartłomiej Górczyński prowadzący kancelarię komorniczą w Łodzi to skuteczne egzekucje komornicze. (...)
ABPort Warszawa - ubezpieczenia komunikacyjne samochodów AC i OC. Jesteśmy partnerem towarzystw: PZU, Hestia, Warta, Warta, HDI Samopomoc, Allianz, (...)
Jeżeli szukasz firmy, która zaprojektuje dla ciebie system parkingowy dobrany do twoich potrzeb to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy KasComp (...)
Prezentujemy Państwu Kamieniarstwo s.c. W.W. Wilczyńscy z siedzibą w Warszawie. Na rynku funkcjonujemy od 1970 roku. Realizujemy: parapety, schody, (...)
Od 1992 roku Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Kętach wykonuje usługi z zakresu przesyłania (...)
Kancelaria Adwokacka Jacek Szewczyk znajduje się w Krakowie oraz w Skawinie. Działalność głównie opiera się na opiera się na udzielaniu pomocy (...)