zachowacwpamieci.eu

zachowacwpamieci.eu
zachowacwpamieci.eu
ID wpisu: 28207
Dodano: 27.02.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 222
CTR: 0.00%
22
Google
4
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Biuro Pośrednictwa Innowator działające w Krakowie to firma Lucyny Marii Jeznach Jurczyńskiej, która poszukując informacji o swoich przodkach - Stanisławie Teofilu Jurczyńskim (dziadku) i Kazimierzu Jurczyńskim (ojcu) - zainicjowała projekt edukacyjno-historyczny “Ocalić od zapomnienia". Był on weną dla działalności, która dziś oferuje wszystkim badaczom przeszłości i życia swoich przodków, szczególnie w kontekście nieuregulowanych spraw dotyczących mienia zagarniętego podczas okupacji hitlerowskiej i rosyjskiej. Oferujemy rzetelną analizę genealogiczną oraz pomoc w regulacji spraw dot. nieruchomości. Zapraszamy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: zachowacwpamieci.eu

Opinie o stronie zachowacwpamieci.eu (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Hodowla kotów perskich Alivio*pl w Prudniku jest zarejestrowana w CC Amber, jaki przynależy do największej światowej organizacji Federation Internationale (...)
Victorius Hodowla psów rasowych to profesjonalna hodowla owczarków niemieckich zlokalizowana w miejscowości Pomykowo (gmina Rydzyna). Oferuje owczarki (...)
Firma medicot obecnie głównie zajmuje się indywidualnym układaniem spersonalizowanych diet, zarówno dla sportowców wyczynowych jak i osób chcących (...)
Na blogu znaleźć można porady dla kobiet z zakresu zdrowego odżywiania, diety i aktywności fizycznej. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje potrzebne (...)
Witryna www.uczelniewszcecinie.wordpress.com jest fascynującym blogiem o studiach w Polsce. Opublikowane na portalu informacje bez wątpienia okażą (...)
Usługi pogrzebowe 24 to informator pogrzebowy stanowiący miejsce, które dla wielu osób stało się z całą pewnością przyjaznym wsparciem. Za (...)
Prowadzimy blog pogrzebowy, który można traktować jako źródło informacji dla osób, które straciły kogoś bliskiego. Na blogu przeważnie pojawiają (...)
Wciągarki, zawiesia, uchwyty, trawersy, żurawie to produkty, które znajdują się w ofercie sklepu e-hak24.pl. Aby klient wiedział co dokładnie (...)