Trainer House - Szkolenia biznesowe, menedżerskie, sprzedaż

Trainer House - Szkolenia biznesowe, menedżerskie, sprzedaż
Trainer House - Szkolenia biznesowe, menedżerskie, sprzedaż
ID wpisu: 2808
Dodano: 09.06.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1950
CTR: 0.00%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
620
Google
52
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Główny zakres naszej firmy to szkolenia biznesowe w obszarze miękkich kompetencji. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Aby każde szkolenie przyniosło spodziewane efekty zachowujemy odpowiednią kolejność etapów w procesie przygotowania szkolenia. Każdy projekt szkoleniowy uwzględnia doświadczenie uczestników, specyfikę branży, otoczenie gospodarcze oraz strategię firmy. Jesteśmy jedną z nielicznych (jeżeli nie jedyną) firm szkoleniowych które wprowadziły system gwarancji na usługi szkoleniowe.
Główne obszary szkoleń to warsztaty / treningi z zakresu umiejętności menedżerskich oraz szkolenia dedykowane dla działów handlowych.
Nie uczymy teorii, która nie jest poparta praktyką biznesową. Wszystkie szkolenia mają formę warsztatową, tak aby wyrobić w uczestnikach nawyk korzystania z nowo nabytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ideath.pl

Opinie o stronie www.ideath.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Gazdówka na Białym Krzyżu. Oferujemy tanie noclegi w Szczyrku na Białym Krzyżu. Komfortowe pokoje 2 i 4 osobowe oraz dwupokojowe studio. Wszystkie (...)
Czym zajmuje się Trans Studio? Trans Studio jest grupą ludzi, która zajmuje się hipnozą w hipnozie, autohipnozie, nlp oraz w nowoczesnej psychologii. (...)
Jeśli poszukujesz fachowej i rzetelnej firmy zajmującej się automatyką procesów przemysłowych, gorąco rekomendujemy zaznajomienie się z ofertą (...)
Świadczeniem usług poligraficznych zajmujemy się już od długiego czasu. To ponad sześć lat skutecznej działalności, nabierania doświadczenia (...)
Szkoła nauki jazdy Drift z Bielska Białej oferuje profesjonalne kursy na prawo jazdy kategorii B. Kursy prowadzone są przez doświadczonych wykładowców (...)
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna PRO VOBIS w Starogardzie Gdańskim to ośrodek, który oferuje fachowy dostęp do poradnictwa psychologicznego, (...)
Tanie pokoje w Katowicach, to bardzo często wpisywana fraza w wyszukiwarki internetowe, jaka daje szansę znaleźć najbardziej komfortowe noclegi w (...)
Katharsis to profesjonalna poradnia psychologiczno – psychiatryczna dla osób dorosłych, która udziela kompleksowej pomocy w trudnej sytuacji. Działamy (...)