Trainer House - Szkolenia biznesowe, menedżerskie, sprzedaż

Trainer House - Szkolenia biznesowe, menedżerskie, sprzedaż
Trainer House - Szkolenia biznesowe, menedżerskie, sprzedaż
ID wpisu: 2808
Dodano: 09.06.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1921
CTR: 0.00%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
619
Google
51
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Główny zakres naszej firmy to szkolenia biznesowe w obszarze miękkich kompetencji. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Aby każde szkolenie przyniosło spodziewane efekty zachowujemy odpowiednią kolejność etapów w procesie przygotowania szkolenia. Każdy projekt szkoleniowy uwzględnia doświadczenie uczestników, specyfikę branży, otoczenie gospodarcze oraz strategię firmy. Jesteśmy jedną z nielicznych (jeżeli nie jedyną) firm szkoleniowych które wprowadziły system gwarancji na usługi szkoleniowe.
Główne obszary szkoleń to warsztaty / treningi z zakresu umiejętności menedżerskich oraz szkolenia dedykowane dla działów handlowych.
Nie uczymy teorii, która nie jest poparta praktyką biznesową. Wszystkie szkolenia mają formę warsztatową, tak aby wyrobić w uczestnikach nawyk korzystania z nowo nabytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ideath.pl

Opinie o stronie www.ideath.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

P.U.H. Widlak w swojej ofercie ma kompleksową obsługę w zakresie transportu, jak również i usług dystrybucji i serwisu wózków widłowych. Firma (...)
Erg-System to wytwórnia tworzyw, która na krajowym rynku istnieje już od ponad czterech dekad. Podążamy za najnowszymi trendami i dostosowujemy przedsiębiorstwo (...)
Węglo Smyk Sp. z o.o., istnieje na rynku od 1992 roku i dysponuje znaczne praktyki i renomę na rynku sprzedaży węgla kamiennego. Nasza firma wytwarza (...)
Lekarz stomatolog Agnieszka Markowska Dyner leczy od 1999 roku. Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów bierze regularnie udział w szkoleniach pogłębiając (...)
Pani psycholog Natasza Cholewa jest doświadczonym specjalistą, który umiejętnie pomoże Ci pokonać Twoje problemy. Rozmowy z Nią mogą odmienić (...)
Chcesz wynająć sprawny i zadbany samochód? Marzysz o tym, aby wypożyczone auto było niezawodne? Już dziś zajrzyj do naszej wypożyczalni! Na naszej (...)
Nie wiesz jaką spomiędzy osiągalnych wybrać technikę pozbywania się ścieków? Spółka EKO-SUM specjalizuje się produkcją oraz handlem nowatorskich (...)
Cieszący się dobrą reputacją prywatny gabinet psychologiczny zaprasza na konsultacje, diagnozę i leczenie. Doświadczony psycholog Barbara Lubikowska (...)