Trainer House - Szkolenia biznesowe, menedżerskie, sprzedaż

Trainer House - Szkolenia biznesowe, menedżerskie, sprzedaż
Trainer House - Szkolenia biznesowe, menedżerskie, sprzedaż
ID wpisu: 2808
Dodano: 09.06.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1872
CTR: 0.00%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
609
Google
51
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Główny zakres naszej firmy to szkolenia biznesowe w obszarze miękkich kompetencji. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Aby każde szkolenie przyniosło spodziewane efekty zachowujemy odpowiednią kolejność etapów w procesie przygotowania szkolenia. Każdy projekt szkoleniowy uwzględnia doświadczenie uczestników, specyfikę branży, otoczenie gospodarcze oraz strategię firmy. Jesteśmy jedną z nielicznych (jeżeli nie jedyną) firm szkoleniowych które wprowadziły system gwarancji na usługi szkoleniowe.
Główne obszary szkoleń to warsztaty / treningi z zakresu umiejętności menedżerskich oraz szkolenia dedykowane dla działów handlowych.
Nie uczymy teorii, która nie jest poparta praktyką biznesową. Wszystkie szkolenia mają formę warsztatową, tak aby wyrobić w uczestnikach nawyk korzystania z nowo nabytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ideath.pl

Opinie o stronie www.ideath.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Misją naszej firmy jest rzetelne, fachowe i w każdym przypadku indywidualne podejście do klienta i wykonywanej usługi. Świadczymy następujący (...)
Przygotowana przez nas strona internetowa została stworzona zarówno z myślą o osobach, które potrzebują wsparcia psychologa, aby lepiej radzić (...)
Budynki nie mają przed nami tajemnic. Oferujemy wszechstronne usługi remontowo-wykończeniowe. Efekt końcowy zawsze spełnia oczekiwania naszych klientów. Nasza (...)
Oferujemy profesjonalne usługi cateringowe na terenie Śląska i Bielska-Białej. Ofertę usług gastronomicznych kierujemy do firm i klientów prywatnych. (...)
Różany Zakątek to restauracja, w której króluje klimat staropolskiego dworku. Delikatny i romantyczny wystrój, wspaniała obsługa oraz wykwintna (...)
Firma Gm, wykonuje namioty już 20 lat. Z roku na roku wzamacniamy produkcje i sprzedaż. Nasza firma dodaje do produkcji najlepsze technologie oraz (...)
Architekt wnętrz z dużym doświadczeniem który chętnie podejmuje się nowych wyzwań, a wszystkie projekty traktuje indywidualnie. Zaprojektowane (...)
Miastomania to bezpłatna gazeta wydawana w regionie powiatu tarnogórskiego. To tutaj każdy Tarnogórzanin odnajdziesz garść informacji dotyczących (...)