Trainer House - Szkolenia biznesowe, menedżerskie, sprzedaż

Trainer House - Szkolenia biznesowe, menedżerskie, sprzedaż
Trainer House - Szkolenia biznesowe, menedżerskie, sprzedaż
ID wpisu: 2808
Dodano: 09.06.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1803
CTR: 0.00%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
606
Google
51
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Główny zakres naszej firmy to szkolenia biznesowe w obszarze miękkich kompetencji. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Aby każde szkolenie przyniosło spodziewane efekty zachowujemy odpowiednią kolejność etapów w procesie przygotowania szkolenia. Każdy projekt szkoleniowy uwzględnia doświadczenie uczestników, specyfikę branży, otoczenie gospodarcze oraz strategię firmy. Jesteśmy jedną z nielicznych (jeżeli nie jedyną) firm szkoleniowych które wprowadziły system gwarancji na usługi szkoleniowe.
Główne obszary szkoleń to warsztaty / treningi z zakresu umiejętności menedżerskich oraz szkolenia dedykowane dla działów handlowych.
Nie uczymy teorii, która nie jest poparta praktyką biznesową. Wszystkie szkolenia mają formę warsztatową, tak aby wyrobić w uczestnikach nawyk korzystania z nowo nabytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ideath.pl

Opinie o stronie www.ideath.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Strona internetowa Gabinetu Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej. Gabinet znajduje się w centrum Katowic. Oferowana metoda leczenia zaburzeń (...)
Agencja specjalistycznych tłumaczeń Best Text oferuje przekłady zwykłe i uwierzytelnione. Tłumaczami są lingwiści oraz fachowcy z poszczególnych (...)
Wielofunkcyjna obróbka metali to od lat dziedzina działalności w znacznym stopniu wykwalifikowanych specjalistów z mysłowickiego Przedsiębiorstwa (...)
Oferujemy usługi na wyjątkowym poziomie. Pragniemy dopasować nasze możliwości do Państwa wyobraźni i gustu. Używami w pełni profesjonalnego (...)
Firma systemo specjalizuje się w sprzedaży i montażu bram przemysłowych. Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, którzy (...)
Każdy, kto potrzebuje wsparcia psychologa, psychoterapeuty czy seksuologa w zakresie problemów dotyczących związku, seksu, depresji, traumy, lęku, (...)
Mimo coraz lepszej znajomości języków obcych wśród Polaków to nadal nieodzowne są usługi tłumaczy szczególnie tłumaczy przysięgłych. Tłumacz (...)
Interesanci mogą się spodziewać działań w języku naszym, angielskim a także niemieckim.Jesteśmy pomocni w prawie gospodarczym, energetycznym oraz (...)