Twoje Innowacje w Biznesie, Twoje Źródło Inspiracji w Biznes

Twoje Innowacje w Biznesie, Twoje Źródło Inspiracji w Biznes
Twoje Innowacje w Biznesie, Twoje Źródło Inspiracji w Biznes
ID wpisu: 2803
Dodano: 18.06.2010
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 2071
CTR: 0.05%
373
Google
24
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (2/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Serwis TwojeInnowacje.pl poświęcony tematyce biznesu i nowych technologii w Unii Europejskiej. Zawiera informacje o funduszach strukturalnych, nowych technologiach, innowacyjnej gospodarce, projektach badawczo-rozwojowych, a także o kapitale ludzkim i szkoleniach, konferencjach.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.twojeinnowacje.pl

Opinie o stronie www.twojeinnowacje.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Alexandrite Group. Holistyczna obsługa firm w zakresie reklamy internetowej, Public Relations i usług mobilnych.agencja interaktywna, obsługa redakcyjna (...)
Spółka fachowa księgowość warszawa świadczy wszystkim zainteresowanym konsulting usług rachunkowych po niskich stawkach. Teraz wybranie księgowego (...)
Save-Money.pl to profesjonalny serwis, który wskaże Tobie najlepszy kredyt dla firm. Klient firmowy to dla nas klient prestiżowy. Jeżeli masz nową (...)
Księgowość jest rodzajem ewidencji stosowanej przez podmioty gospodarcze, która ma ująć liczbowo pieniężny stan i zmiany składników majątkowych. (...)
Serwis zawierający informacje ze świata finansów, które są aktualizowane co 15 min. Na stronie znajdują się również informacje na team inwestycji, (...)
Istniejemy już od 10 lat, jako zgrany zespół specjalistów w dziedzinie pozyskiwania finansowania bankowego oraz pozabankowego, ryzyka inwestycyjnego (...)
Kancelaria Podatkowa BEAN ? Rozliczanie podatków , zwrot podatku z Holandii, wnioski na zasiłek rodzinny w Holandii, dodatki na dzieci, świadczenia (...)
Kredyt4you to najdoskonalsza na rynku firma oferująca porównanie paru ofert związanych z możliwościami spłat kredytów w wielu instytucjach. Dzięki (...)