www.seneko-med.pl badanie scyntygraficzne Kraków

www.seneko-med.pl badanie scyntygraficzne Kraków
www.seneko-med.pl badanie scyntygraficzne Kraków
ID wpisu: 27866
Dodano: 07.02.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 119
CTR: 0.00%
6
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Torbiele tarczycy czy gruczolaki to najczęstsze wskazania do operacji tarczycy. Ocenie zabiegu po jego wykonaniu, przede wszystkim po tyreoidektomii, służy scyntygrafia, którą pacjenci zarówno obsługiwani przez NFZ, jak i prywatnie mogą wykonać w Krakowie, w Przychodni Medycyny Nuklearnej SENEKO. Od początku swojej działalności, tj. od 1993 r., placówka zajmuje się izotopową diagnostyką i leczeniem chorób tarczycy. Oferta obejmuje również terapie łagodnych schorzeń tarczycy (nadczynność, wole obojętne). Wszystkie szczegóły dotyczące badań znajdą Państwo na stronie - zapraszamy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: seneko-med.pl

Opinie o stronie seneko-med.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Centrum Rehabilitacji VitalMed to nowoczesna placówka w Jerzmanowicach, która oferuje specjalistyczne leczenie problemów neurologicznych u dzieci, (...)
Zabiegi m. in. kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii i diagnostyki, które umożliwiają efektywną poprawę stanu zdrowia oferuje Zakład Leczniczy (...)
Klinika Dentystyczna Milcarz to nowoczesna i profesjonalna placówka mieszcząca się w Łukowie w województwie lubelskim. Świadczymy szeroki zakres (...)
Chcesz naturalnymi metodami wspierać swój organizm i w ramach zarówno leczenia, jak i profilaktyki stosować preparaty ziołowe bądź naturalne suplementy? (...)
Wszechstronne usługi z zakresu ginekologii i położnictwa oferuje Gabinet urologiczny w Gryfinie, który prowadzi dr n. med. Michał Puszyński, specjalista (...)
Przebywając w Opolu może zechcesz pozwolić sobie na mini SPA i chwile gruntownego odprężenia. Jeśli tak, zapraszamy do RehaVital SPA w Starych Siołkowicach (...)
Psychoterapia osób dorosłych oraz warsztaty i szkolenia to oferta, jaką w Krakowie w ramach Gabinetu psychoterapeutycznego realizuje psycholog Barbara (...)
Pharmateka we Wrocławiu to sieć aptek, która oferuje szeroki wybór leków, w tym leków homeopatycznych, suplementów diety, kosmetyków leczniczych (...)