www.unigoods.com.pl Kompresory śrubowe

www.unigoods.com.pl Kompresory śrubowe
www.unigoods.com.pl Kompresory śrubowe
ID wpisu: 27565
Dodano: 22.01.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 44
CTR: 0.00%
1
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Sprzedażą kompresorów powietrza, trudni się firma P.U.H. UNIGOODS ze Stargardu Szczecińskiego. Oferowane są tutaj sprężarki tłokowe i śrubowe, zbiorniki sprężonego powietrza i armatura do nich, osuszacze sprężonego powietrza, filtry powietrza. Co więcej, firma naprawia także uszkodzone sprężarki, jak również remontuje urządzenia po długich przebiegach. Na miejsce problemu dociera już w ciągu 48 godzin i szybko dokonuje naprawy. Aby nie zaburzać pracy Państwa firmy, UNIGOODS dostarcza kompresor zastępczy na okres naprawy. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie internetowej firmy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.unigoods.com.pl

Opinie o stronie www.unigoods.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dzięki temu operatorowi pocztowo-kurierskiemu możesz w końcu zapomnieć o opóźnionych i drogich przesyłkach! W ofercie między innymi dystrybucja (...)
W Opolu swoją siedzibę posiada firma PROINVEST. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem znanych marek urządzeń klimatyzacyjnych a działalność (...)
Firma Md Centrum zajmuje się sprzedażą myjek wysokociśnieniowych, chemii profesjonalnej oraz świadczy usługi w zakresie kompleksowego czyszczenia: (...)
Prezentujemy Państwu firmę Emka Plus, która swoją działalność prowadzi na terenie województwa zachodniopomorskiego. Główna nasza specjalizacja (...)
Inowrocławskie przedsiębiorstwo pogrzebowe In Luctu dostarcza kompleksową obsługę uroczystości pogrzebowych, dokładając starań, by w możliwie (...)
Firma Fides to wyspecjalizowane w świadczeniu detektywistycznych usług przedsiębiorstwo. Posiadamy koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. (...)
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie ochrony przeciwpożarowej poczynając od opracowania dokumentacji, opinii i instrukcji (...)
Prezentujemy Państwu Zakład Badań Środowiskowych z Warszawy. Zajmujemy się wykonywaniem pomiarów środowiskowych. Zamówić mogą u nas Państwo (...)