The Lemon Tree - kursy językowe Warszawa

The Lemon Tree - kursy językowe Warszawa
The Lemon Tree - kursy językowe Warszawa
ID wpisu: 2743
Dodano: 31.05.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 2215
CTR: 0.00%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
596
Google
30
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: The Lemon Tree to jedyna szkoła językowa w Warszawie, w której zajęcia odbywają się zawsze w maksimum 4 osobowych grupach. Kameralne grupy maksymalizują efektywność nauki języka angielskiego, przez co Słuchacze szybko osiągają postęp. Kursy językowe są przygotowywanie na indywidualne potrzeby każdej nowej grupy; na życzenie Słuchaczy The Lemon Tree, istnieje również możliwość połączenia zajęć angielskiego biznesowego oraz angielskiego ogólnego bez dodatkowych dopłat. Jest to idealne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy pragną uczyć się języka angielskiego zarówno na potrzeby prywatne jak w celach rozwoju zawodowego. Aby zapisać się na kurs, każdy Słuchacz musi wysłać email ze strony www.tlt.com.pl Mailem zwrotnym dostanie test kwalifikujący i zostanie zaproszony na spotkanie z metodykiem. To bardzo istotne, ponieważ metodyk nie tylko przeprowadza ustną rozmowę w języku angielskim, ale także dobiera odpowiednie strategie uczenia się dla każdej osoby. W The Lemon Tree najważniejsi są Słuchacze i ich postępy. Serdecznie zapraszamy! www.tlt.com.pl
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.thelemontree.pl

Opinie o stronie www.thelemontree.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich tych, których interesuje angielski i niemiecki. Gdynia i Gdańsk to dwa miasta, gdzie znajdziecie Państwo nasze (...)
J.G.Training zajmuje się organizacją kursów oraz szkoleń. Jak wiadomo, we współczesnym świecie, kto się nie doskonali, nie jest konkurencyjny (...)
Firmy przeprowadzają audyt, by sprawdzić odpowiedniość stanu realnego firmy z określonymi wymaganiami. Jest on obowiązkiem dla przedsiębiorstw (...)
Matura ustna z języka polskiego wymaga napisania prezentacji maturalnej na wybrany przez abiturienta temat, na podstawie określonych przez niego dzieł. (...)
Zapraszamy Państwa do współpracy z firmą Tactical Risk Group z Warszawy. Firma oferuje szereg specjalistycznych szkoleń i usług dla prywatnych podmiotów (...)
Jesteśmy firmą, która zajmuje się realizowaniem profesjonalnych szkoleń z obszarów umiejętności sprzedażowych oraz obsługi klienta i umiejętności (...)
Zasadniczy charakter aktywności naszej firmy to organizacja szkoleń z zakresu transport samochodowego dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw (...)
Dobrym miejscem na urządzenie szkolenia pracowniczego jest ośrodek oddalony od szumu miasta. Zachęcam wszystkich od odwiedzania tego portalu. Wystarczy (...)