terapiaolsztyn.com

terapiaolsztyn.com
terapiaolsztyn.com
ID wpisu: 27393
Dodano: 12.01.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 63
CTR: 0.00%
7
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prywatny Gabinet Psychoterapii - Ewa Duchnowska w Olsztynie oferuje psychoterapię indywidualną i grupową, opierając się na metodzie terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu BSFT. W swojej praktyce prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową, mediacje rodzinne, terapie par, grupy wsparcia, grupy psychoedukacyjne, grupy rozwoju osobistego oraz szkolenia. mam certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Zapraszam do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: terapiaolsztyn.com

Opinie o stronie terapiaolsztyn.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kalmedica to jednostka medyczna, w której pracują lekarze specjaliści okuliści dziecięcy, urolodzy, chirurdzy oraz ortopedzi. Zajmujemy się też (...)
Zapraszam na stronę internetową w której znajduje się oferta profesjonalnego psychologa. Jeśli zatem szukasz psychoterapeuty z Warszawy to sprawdź (...)
Odwiedź naszą stronę i umów się na wizytę do gabinetu stomatologicznego w Krakowie. Nieboli.pl oferuje bezbolesne zabiegi dentystyczne. Oferujemy (...)
Klinika stomatologiczna Ortho Smile oferuje pomoc stomatologiczną, ortodontyczną, implantologiczną oraz szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. (...)
FinMed Centrum Rehabilitacji w Szczecinie oferuje zabiegi lecznicze poprzedzone wywiadem i diagnostyką funkcjonalną. Zapewniamy nowoczesne metody usprawniania (...)
Z wielką przyjemnością przedstawiamy specjalistyczną praktykę stomatologiczną Saska Smile, której siedziba mieści się na Saskiej Kępie, w Warszawie. (...)
Po co tracić czas na szukanie idealnego dermatologa. Już go znalazłeś! Lekarz dermatolog w Fenomed z Bydgoszczy zaprasza wszystkich Państwa do zapoznania (...)
Prywatny gabinet stomatologiczny. Oferujemy liczne usługi stomatologiczne z zakresu profilaktyki próchnicy, paradontozy, leczenia nadwrażliwości, (...)