www.ddp-seniorek.pl

www.ddp-seniorek.pl
www.ddp-seniorek.pl
ID wpisu: 27379
Dodano: 12.01.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 34
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
4
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Dom Dziennego Pobytu SENIOREK w Rudzie Śląskiej to wyjątkowa oferta dla seniorów dotkniętych utratą pamięci, chorobą Alzheimera lub demencją. Zapraszamy Państwa, których bliscy przeżywają powyższych zaburzeń do zapoznania się z naszą ofertą biegłej opieki całodziennej lub na godziny. Zapewniamy komfortowe warunki oraz szereg ćwiczeń pozwalających aktywnie spędzić czas, w tym ćwiczenia pamięci i terapię zajęciową. W ramach całodniowego pobytu, dostarczamy 3 posiłki. Opiekujemy się seniorami z Katowic, Chorzowa, Zabrza, Mikołowa czy Gliwic. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ddp-seniorek.pl

Opinie o stronie www.ddp-seniorek.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Herbaciane Popołudnie w Miłkowie to ośrodek, gdzie wszyscy seniorzy znajdą się pod właściwą opieką. Nasz Dom Spokojnego Seniora zadba o to, aby (...)
Działamy w obszarze opieki osób starszych. Zapewniamy Państwu miejsce w całodobowym domu opieki Husaria w województwie mazowieckim. Zatrudniamy doświadczonych (...)
Zapraszamy bardzo serdecznie na stronę internetową www.Debowy-Park.pl wszystkich tych, których interesuje ośrodek pielęgnacyjno-rehabilitacyjny dla (...)
W House Domowa Opieka wychodzimy na przeciw potrzeb osób starszych wymagających częściowej, bądź stałej opieki. Nasz wysoce wykwalifikowany personel (...)
Zajmujemy się opieką nad osobami starszymi, w tym także niepełnosprawnymi. Oferujemy profesjonalną opiekę w naszych pięciu domach opieki, które (...)
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Vita w Białej Podlaskiej oferuje fachową opiekę pielęgniarską nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi. (...)
Antroposs - to firma zajmująca się opieką całodobową nad chorymi - pochodzi z Krakowa i także tu świadczy swoje usługi. Opierają się one na (...)
Dom Opieki „Malwa” to wyjątkowe miejsce dla ludzi starszych, przewlekle chorych jak również niepełnosprawnych. Dom istnieje od 2008 roku i powstał (...)