hskconsulting.pl

hskconsulting.pl
hskconsulting.pl
ID wpisu: 27360
Dodano: 12.01.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 34
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
4
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: HSK Consulting Sp. z o.o. z Warszawy to lider wśród polskich firm świadczących usługi na rynku pracy. Działamy od 2002 roku, oferując naszym partnerom szeroki wachlarz nowatorskich rozwiązań z zakresu outsorcingu i zarządzania zespołami sprzedażowymi. Celem firmy są usługi na najwyższym poziomie, czego potwierdzeniem są nasi Partnerzy - największe światowe koncerny zarówno branży farmaceutycznej, jak również z sektora Mass Market. Oferujemy oprócz tego różnorodny program szkoleń dla przedstawicieli handlowych i innej kadry. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: hskconsulting.pl

Opinie o stronie hskconsulting.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zachęcam do sprawdzenia mojego bloga na temat finansów osobistych i oszczędzania. Można tam znaleźć aktualne zestawienia najlepszych lokat, ranking (...)
Planujesz założyć własną firmę, ale przerażają Cię niekończące się kolejki i negatywnie nastawieni urzędnicy? Zapraszamy do skorzystania (...)
W zakresie naszych usług leży przeprowadzanie audytów dostawców oraz audyty wewnętrzne a także organizowanie szkoleń z zakresu systemów ISO, BRC (...)
Jesteś przedsiębiorcą i musisz zaaranżować kurs BHP dla Twoich pracowników? doskonale trafiłeś! Zapraszamy wszystkich pracodawców z Torunia i (...)
Biuro Rachunkowe S.C. Małgorzata Smajek, Małgorzata Helbin jest biurem z tradycjami i doświadczeniem, wyróżniającym się wysokimi kompetencjami (...)
Biuro rachunkowe Joanna Tomaszewska działa we Wrocławiu oraz zajmuje się kompleksowymi rozliczeniami podatkowymi głównie małych oraz średnich firm (...)
Działalnością firmy Centrum Ekspertyz i Opinii Sądowych jest wykonywanie wnikliwych i w pełni profesjonalnych ekspertyz fonoskopijnych. Firma posiada (...)
Salenakonferencje.com to strona internetowa, która gromadzi w swojej zawartości sale konferencyjne, a konkretnie adresy wraz z kontaktem do tego rodzaju (...)