www.geopomiar.info.pl

www.geopomiar.info.pl
www.geopomiar.info.pl
ID wpisu: 27359
Dodano: 12.01.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 54
CTR: 0.00%
6
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Usługi Geodezyjne E. Majka i A. Wójcik w Będzinie, jakie wykonuje firma Geopomiar S.C. obejmują profesjonalną obsługę geodezyjną i techniczne doradztwo w zakresie dużych inwestycji budowlanych, jak także budownictwa mieszkaniowego osób indywidualnych. Specjalizując się w geodezji inżynieryjno-przemysłowej, świadczymy wykonywanie map, badań wychyleń, odkształceń czy osiadania budynków, kominów lub pomieszczeń oraz pomiary geometrii jezdni. W branży jesteśmy od 1989 r., a nasz kadra tworzą specjaliści, którzy przez cały czas doskonalą swoje umiejętności i zdobywają nowe kwalifikacje związane z geodezją.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.geopomiar.info.pl

Opinie o stronie www.geopomiar.info.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Bachulski to fotografia ślubna na najlepszym poziomie. Jak doskonale wiadomo, zdjęcia z wesela powinny być wyjątkowej jakości, dlatego nie możesz (...)
Jeśli poszukujesz doświadczonej firmy, która solidnie i z największą starannością przeprowadzi prace remontowe i konserwatorskie twojego budynku, (...)
PROKAM Zakład Kamieniarski ma swoją siedzibę w Krakowie. Trudni się świadczeniem usług kamieniarskich. Zakład podejmuje się wykonania produktów (...)
Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w skupie katalizatorów. Mamy już dziesięcioletnie doświadczenie w tej dziedzinie, obsługując zarówno (...)
Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu firmę INVESTEKO z Katowic. Działamy na rynku już od 1999 roku, świadcząc naszym Klientom najwyższej (...)
Urządzenia do pomiarów i technikę bezpieczeństwa oferuje w ramach oferty sklepu internetowego Alkolab Krzysztof Bogdanowicz z Gdańska. W naszej ofercie (...)
Blue Planet - projektowanie, konstruowanie, produkcja, sprzedaż oraz świadczenie kompleksowych usług w dziedzinie oczyszczania powietrza oraz dezynfekcji. (...)
Siedziba firmy Five Stars znajduje się w Krakowie. Przedsiębiorstwo zajmuje się zaopatrywaniem obiektów HoReCa w najwyższej klasy produkty tekstylne. (...)