www.geopomiar.info.pl

www.geopomiar.info.pl
www.geopomiar.info.pl
ID wpisu: 27359
Dodano: 12.01.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 24
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
4
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Usługi Geodezyjne E. Majka i A. Wójcik w Będzinie, jakie wykonuje firma Geopomiar S.C. obejmują profesjonalną obsługę geodezyjną i techniczne doradztwo w zakresie dużych inwestycji budowlanych, jak także budownictwa mieszkaniowego osób indywidualnych. Specjalizując się w geodezji inżynieryjno-przemysłowej, świadczymy wykonywanie map, badań wychyleń, odkształceń czy osiadania budynków, kominów lub pomieszczeń oraz pomiary geometrii jezdni. W branży jesteśmy od 1989 r., a nasz kadra tworzą specjaliści, którzy przez cały czas doskonalą swoje umiejętności i zdobywają nowe kwalifikacje związane z geodezją.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.geopomiar.info.pl

Opinie o stronie www.geopomiar.info.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jesteśmy firmą, która od wielu lat specjalizuje się na światowym rynku w produkowaniu oraz dystrybucji najwyższej jakości elementów, jak tory, (...)
W Zgierzu mieści się Kancelaria Notarialna Waldemar Jeziorski. Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym Strony są zobowiązane lub (...)
PROKAM Zakład Kamieniarski ma swoją siedzibę w Krakowie. Trudni się świadczeniem usług kamieniarskich. Zakład podejmuje się wykonania produktów (...)
Kancelaria notarialna prowadzona przez Joannę Warzechę i Justynę Drewko ma siedzibę w Gliwicach. Prowadzi swoją działalność i przyjmuje klientów (...)
Kłótnie o określenie alimentów, przeprowadzane rozwody, pojedynek o prawo do adopcji to tylko nieliczne z występujących w życiu powszednim przykłady (...)
Firma Satva powstała w 1994r. jako firma świadcząca usługi w zakresie instalacji i konserwacji systemów elektronicznych. Obecnie główny nacisk (...)
Firma Biotop-Service istnieje od 1994 roku i wykonuje wszelkie prace związane z ochroną, pielęgnacją , wycinką i nasadzeniami drzew, krzewów i roślin (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Inter Service, której siedziba znajduje się w Rybniku. Specjalizujemy się w serwisie (...)