www.ortopeda-olkusz.pl

www.ortopeda-olkusz.pl
www.ortopeda-olkusz.pl
ID wpisu: 27354
Dodano: 12.01.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 49
CTR: 0.00%
3
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Rozpoznawanie i leczenie chorób układu ruchu to zakres działalności jaką w ramach specjalistycznej praktyki lekarskiej w Olkuszu, w swoim Gabinecie urazowo-ortopedycznym świadczy lek. Jacek Osuch, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Pomagam osobom dotkniętym urazami na skutek wypadków. Oferuję poradnictwo, diagnostykę USG oraz leczenie zachowawcze a operacyjne, jakie poprzedza kwalifikacja w ramach NFZ i komercyjnie. Kwalifikuję również na rehabilitację. Specjalizuję się w endoprotezoplastyce stawów biodrowych i kolanowych, w leczeniu paluchów koślawych czy zespołu cieśni nadgarstka. Zapraszam.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ortopeda-olkusz.pl

Opinie o stronie www.ortopeda-olkusz.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Klinika chirurgii plastycznej oferuje szeroki zakres operacji plastycznych, począwszy od powiększania piersi, po likwidacje zmarszczek. Art&Med (...)
Usługi stomatologiczne od 20 lat oferuje w Krakowie oferuje Gabinet Stomatologiczny Matraszek Stomatologia. Lata praktyki oraz doświadczenie uniwersyteckie (...)
Luxmed Lublin to centrum medyczne oferujące szeroki zakres usług medycznych, Lekarze specjaliści na NFZ, poradnie prywatne, badania, zabiegi. Dostępne (...)
Centrum Medyczne Gamma jest zlokalizowane w Warszawie. Jako profesjonalna placówka medyczna, zatrudnia wykwalifikowany personel medyczny. Może również (...)
Best Dent to nowoczesna placówka stomatologiczna, która znajduje się w Warszawie. W branży działa już od wielu lat i oferuje dostęp do nowoczesnych (...)
Hexanova to firma zajmująca się badaniami laboratoryjnymi oraz wdrażaniem nowych rozwiązań w zakresie medycyny oraz farmacji. Głównym aspektem (...)
Neonatolog Jarosław Groszko już od kilkunastu lat otacza najmłodszych Pacjentów kompleksową opieką medyczną. W ramach swojej indywidualnej praktyki (...)
Specjalistyczny Ośrodek Okulistyczny z Wrocławia, funkcjonujący od 1993 roku, zapewnia rozległy zakres usług z zakresu diagnostyki oraz leczenia (...)