www.biurorachunkowe-gb.pl

www.biurorachunkowe-gb.pl
www.biurorachunkowe-gb.pl
ID wpisu: 27346
Dodano: 12.01.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 25
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
4
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prowadzisz działalność gospodarczą, jesteś freelancerem, a może prezesem fundacji i szukasz sprawnej oraz rzetelnej obsługi księgowej? Skontaktuj się z Biurem Rachunkowym GRAŻYNA BADOWSKA w Szczecinie, które oferuje kompleksową obsługę związaną z zakresem prowadzonej przez klienta działalności. Proponujemy usługi w zakresie pełnej i uproszczonej księgowości oraz prowadzenie spraw kadrowo-płacowych. Mamy doświadczenie z klientami wielu branż, także organizacji pożytku publicznego, najmu i dzierżawy (również prywatnego) oraz w zakresie wolnych zawodów. Zachęcamy do kontaktu!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.biurorachunkowe-gb.pl

Opinie o stronie www.biurorachunkowe-gb.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Najwyższej jakości umundurowanie dla wielu typów służb odkryjesz w firmie Hero Collection. Zajmujemy się szyciem mundurów między innymi dla orkiestr, (...)
Jeśli chcesz obniżyć koszty ogrzewania domu nawet do 70% zapraszamy do zapoznania się z ofertą wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła opartej (...)
Przedsiębiorstwo Filip Elektryk specjalizuje się w usługach elektrycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników (...)
Zapraszamy do zapoznania się atrakcyjną ofertą skupu złomu z Warszawy! Pracująca tu załoga z chęcią udzieli wszystkich odpowiedzi na każde pytanie (...)
Firma Barakuda zajmuje się zakładaniem ogrodów. Dla odbiorców naszych usług, będących zarówno osobami fizycznymi jak i podmiotami gospodarczymi (...)
Kancelaria Notarialna Przemysława Bakalska - Sochaj mieści się we Wrocławiu. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 (...)
Firma Clar System jest firmą oferującą ochronę mienia oraz usługi porządkowe. Jeśli poszukujesz firmy, która zajmie się sprzątaniem biur w Poznaniu, (...)
Galeria Stara Praga z siedzibą w Warszawie zachęca wszystkich zainteresowanych tematem konserwacji i renowacji starych mebli. Prowadzimy regularną (...)