www.jkm.pl

www.jkm.pl
www.jkm.pl
ID wpisu: 27299
Dodano: 11.01.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 10
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
5
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szukasz w Koszalinie fachowego serwisu komputerowego? Zapoznaj się z ofertą firmy JKM Komputery. Na rynku usług komputerowych funkcjonujemy od wielu lat, dostarczając zarówno komputery stacjonarne, laptopy, jak i urządzenia zewnętrzne, osprzęt i oprogramowanie, w tym również programy antywirusowe. Zajmujemy się konfiguracją sprzętu oraz jego naprawą. W ramach kompleksowej obsługi oferujemy sprzedaż monitorów oraz rzutników. W ofercie znajdują się również drukarki dodatkowo urządzenia multifunkcyjne, osprzęt sieciowy, pamięci masowe, dyski usb i wiele innych. Zapraszamy na naszą stronę!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.jkm.pl

Opinie o stronie www.jkm.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Jotis, z siedzibą w Gdańsku, proponuje klientom usługi związane z marketingiem. Możliwe jest między innymi zaprojektowanie nowoczesnych i (...)
Witryna internetowa, na której przeglądający mogą bezpłatnie grać w bilard za pośrednictwem sieci internetowej. Grając w bilard online można (...)
Firma FPC zachęca Państwa do skorzystania ze swoich usług. Posiadamy punkty w Bielsku-Białej, Chrzanowie, Łodzi oraz Gdyni. Główną dziedziną (...)
Usługi magazynowe dla e – sklepu to nasza główna propozycja. Dysponujemy własną powierzchnią magazynową dedykowaną pod potrzeby e – commerce. (...)
Sosnowiecki serwis ogłoszeniowy- Ogłoszeniowiec . Jeśli szukasz pracy, mieszkania, auta, chcesz sprzedać dom, zareklamować swoją firmę lub usługi (...)
Jeżeli chcesz przeprowadzić szczegółową analizę sklepu internetowego, to koniecznie przetestuj platformę PIWeH. Jest to narzędzie do inteligentnego (...)
Programy.net.pl to idealny portal dla miłośników nowinek internetowych każdego rodzaju. Od szerokiego katalogu programów po newsy ze świata Google (...)
Soundcast.pl to usługi dla osób, które chcą stworzyć własne radio, bądź emitować równolegle sygnał naziemny, oraz internetowy. Transmitować (...)