dyskopatia.org - leczenie dyskopatii Łódź

dyskopatia.org - leczenie dyskopatii Łódź
dyskopatia.org - leczenie dyskopatii Łódź
ID wpisu: 27106
Dodano: 20.11.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 399
CTR: 0.00%
137
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nasza klinika rehabilitacyjne specjalizuje się w leczeniu dyskopatii. Dyskopatia jest schorzeniem krążka międzykręgowego. Trafnie postawiona diagnoza, dostosowanie odpowiedniego planu ćwiczeń oraz wykonanie zabiegów fizjoterapeutycznych to najważniejsze elementy leczenia dyskopatii. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w leczeniu schorzeń kręgosłupa i dyskopatii. Dyskopatia w naszej klinice rehabilitacyjnej leczona jest przy użyciu nowoczesnego sprzętu medycznego. Leczenie dyskopatii wymaga konsekwencji, dlatego zalecamy 1-2 wizyty tygodniowo w naszej klinice. Doświadczenie naszych fizjoterapeutów jest poparte licznymi komputerowymi analizami funkcjonalnymi, dzięki czemu leczenie dyskopatii w naszej klinice ma charakter indywidualny. W dzisiejszych czasach co drugi Polak ma problemy z kręgosłupem. Leczymy nawet najcięższe przypadki dyskopatii, którym inni nie dają żadnej nadziei. Najczęściej występuje dyskopatia szyjna, lędźwiowa oraz przepukliny kręgosłupa. Nasza klinika leczenia dyskopatii znajduje się w centrum miasta Łódź, przy ulicy Piłsudskiego 9A.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: dyskopatia.org

Opinie o stronie dyskopatia.org (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Posiadamy w naszym asortymencie kule łokciowe, laski wspomagające samodzielne poruszanie się oraz balkoniki rehabilitacyjne. Sprzęt medyczny sprzedawany (...)
Oferujemy materace przeciwodleżynowe rurowe, piankowe oraz bąbelkowe. Nasz sklep medyczny znajduje się w centrum Łodzi. Sprzedawane przez nas produkty (...)
Udaj się na Wyprawę do Indii w celu odnalezienia spokoju i harmonii. Ćwiczenie jogi i specjalna dieta jest podstawą każdego wyjazdu. Podróże do (...)
Firma PATRONUS, znajdująca się na ul. Beskidzka 135, 43-370 Szczyrk, e-mail: kontakt@patronus-med.com, oferuje Państwu koncentratory tlenu. Możliwość (...)
W naszej placówce doświadczony personel leczy dolegliwości choroby zwanej potocznie łokciem tenisisty. Świadczymy większość zabiegów fizjoterapeutycznych (...)
Tłoczymy oleje na zimno, nie rafinujemy a co najważniejsze, dbamy o ich świeżość. Nie magazynujemy ich, tłoczymy na bieżąco. Używamy wyłącznie (...)
Miomed to miejsce, gdzie uzyskacie najlepszą pomoc. Rehabilitacja dzieci oraz fizjoterapia dzieci - to nasze główne usługi. Robimy wszystko, aby Wasze (...)
Wiosna już w pełni, zatem czas pomyśleć nieco o sobie, zadbać o wygląd, poczuć się komfortowo we własnej skórze, jak młody bóg... Tylko jak (...)