Firma sprzątająca Prestiż Katowice

Firma sprzątająca Prestiż Katowice
ID wpisu: 27090
Dodano: 13.11.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 274
CTR: 0.00%
105
Google
11
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Hoppe-Wartenberg Prestiż BHP Protect to wiodąca, znana i ceniona firma sprzątająca, która działa już od wielu lat.

W ofercie tej firmy jest np. sprzątanie biur i magazynów w Katowicach, sprzątanie biurowców, mycie okien, mycie elewacji, pielęgnacja terenów zielonych, czy generalne sprzątanie po remoncie.
Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który zapewnia w pełni bezpieczną, szybką i dokładną pracę z zachowaniem wszelkich norm i przepisów.
Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy od wielu lat pracują w tej branży.
Z naszych profesjonalnych działań korzystały już jednostki rządowe, przedstawiciele różnych biznesów i znane, rozpoznawalne firmy.
Wszystkie wyszczególnione usługi, cennik, dane kontaktowe są dostępne na naszej przejrzystej stronie internetowej: sprzatajacagrupa.pl.

Nasze usługi sprzątające na Śląsku są zawsze dobrze wykonane, a ciekawostką jest to, iż niedawno poszerzyliśmy wachlarz naszych usług o prace na wysokościach. Każde zlecenia, nawet te najtrudniejsze są w zakresie naszych możliwości.
Wszystkie zdobyte do tej pory certyfikaty i nagrody świadczą o dobrej jakości naszych prac.
Nasz adres to:
System ul. Mickiewicza 29 40-085 Katowice | Śląsk, tel. 735 962 260.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: sprzatajacagrupa.pl

Opinie o stronie sprzatajacagrupa.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Portal Retailnet.pl to jedna z największych baz informacji na temat rynku sklepów wielkoformatowych w Polsce. Jeśli centrum handlowe lub galeria handlowa (...)
ABC Podatki, serwis poświęcony rozliczeniom PIT 2013/2014 pozwoli Ci wypełnić formularze w tym roku w ekspresowym tempie. Na stronie znajdziesz, (...)
Strona o charakterze informacyjnym zawiera dane kontaktowe, obwieszczenia o licytacjach, akty prawne, do pobrania wnioski i oświadczenia. Dodatkowo na (...)
Dzięki porównywarce ubezpieczeń zamieszczonej na naszej stronie każdy nasz klient może samodzielnie porównać oraz zakupić wybrane ubezpieczenie (...)
Jesteśmy nastawieni na kreowanie innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw, samorządów, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów ukierunkowanych (...)
Odwiedź portal Sumienny Księgowy. Jesteś tutaj ponieważ szukasz księgowego z Wrocław. Posiadamy najlepszą internetową wyszukiwarkę księgowych (...)
Dokonanie wyboru najbardziej dochodowej lokaty nie należy do zadać prostych i możliwych do wykonania w krótkim okresie czasu, jeśli robimy to na (...)
Centrum Obsługi Biznesu AFK Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, (...)