Wycena wierzytelności

Wycena wierzytelności
Wycena wierzytelności
ID wpisu: 27079
Dodano: 09.11.2018
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 72
CTR: 1.39%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
5
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Spółki zajmujące się obrotem i inwestowaniem w pakiety wierzytelności przeterminowanych stoją często przed zadaniem wyceny poszczególnych portfeli wierzytelności. Wycena wierzytelności może być niezbędna do ujęcia wartości w księgach rachunkowych, oszacowania ceny sprzedaży czy zwyczajnie oceny rentowności inwestycji. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w zakresie wyceny wierzytelności przeterminowanych i nie tylko, wyceny instrumentów dłużnych lub papierów wartościowych, skontaktuj się z nami. Zapewniamy:

Wycenę wierzytelności portfelowych i pojedynczych dla spółek sekurytyzacyjnych i podobnych,

Wycenę obligacji i innych dłużnych instrumentów finansowych m.in. dla funduszy rynku pieniężnego,

Wycenę typowych należności handlowych i pożyczkowych w celu odsprzedaży lub konwersji na kapitał zakładowy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: financialcraft.pl

Opinie o stronie financialcraft.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. działają na polskim rynku od 1996 r. i wytwarzają kable oraz przewody różnego rodzaju. Oferują szeroki wachlarz (...)
Czy firmy oferujące skup samochodów to słuszny wybór dla klientów? Czy tego typu miejsca rzeczywiście warte są naszej uwagi? Naturalnie, że tak. (...)
Firma Frux sp. z o.o. prowadząca swoje biura w Warszawie oraz Wrocławiu, proponuje Klientom wysoką jakość świadczonych usług prawnych, finansowych (...)
Jeśli Twoja firma nie dysponuje należytym wizerunkiem udaj się po pomoc do firmy Ergo Cogito z Gdańska. Nasza firma świadczy gamę usług związanych (...)
Naszym klientom mamy do zaoferowania najwyższą jakość świadczonych usług i wykwalifikowaną kadrę. Biuro Rachunkowe Aneta Prokopowicz z Opola (...)
Salenakonferencje.com to strona internetowa, która gromadzi w swojej zawartości sale konferencyjne, a konkretnie adresy wraz z kontaktem do tego rodzaju (...)
Kantor CENT świadczy kompleksowe usługi w ramach skupu i wymiany 24 walut. Jesteśmy najstarszym kantorem funkcjonującym w województwie dolnośląskim. (...)
W Bydgoszczy znajdziecie Państwo Biuro Rachunkowe prowadzone przez Panią Danutę Kubińską w ramach działalności Kancelarii Doradztwa Podatkowo-Księgowego. (...)