Wycena wierzytelności

Wycena wierzytelności
Wycena wierzytelności
ID wpisu: 27079
Dodano: 09.11.2018
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 16
CTR: 6.25%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
2
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Spółki zajmujące się obrotem i inwestowaniem w pakiety wierzytelności przeterminowanych stoją często przed zadaniem wyceny poszczególnych portfeli wierzytelności. Wycena wierzytelności może być niezbędna do ujęcia wartości w księgach rachunkowych, oszacowania ceny sprzedaży czy zwyczajnie oceny rentowności inwestycji. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w zakresie wyceny wierzytelności przeterminowanych i nie tylko, wyceny instrumentów dłużnych lub papierów wartościowych, skontaktuj się z nami. Zapewniamy:

Wycenę wierzytelności portfelowych i pojedynczych dla spółek sekurytyzacyjnych i podobnych,

Wycenę obligacji i innych dłużnych instrumentów finansowych m.in. dla funduszy rynku pieniężnego,

Wycenę typowych należności handlowych i pożyczkowych w celu odsprzedaży lub konwersji na kapitał zakładowy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: financialcraft.pl

Opinie o stronie financialcraft.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oferta firmy „Netrix IT” skierowana do odbiorców z Lublina opisana jest na stronie „kasy.lublin.pl”. Opisywane przedsiębiorstwo zajmuje się (...)
Witryna ta musi zaintrygować każdego konsumenta, który szuka drogi na pozyskanie ekstra kwoty. Ułatwia ona odnalezienie się w bogatej ofercie instytucji (...)
BANKIER24 to serwis, który powinien sprawdzić każdy, kto chce uzyskać kredyt gotówkowy, hipoteczny czy finansowanie dla firmy. Na stronie możesz (...)
Pragniemy polecić współpracę z Easy Waxing wszystkim tym, którzy myślą o otworzeniu salonu depilacji / kosmetyki we własnym mieście. Z nami jest (...)
www.storio.pl tworząca macierze dyskowe przygotowała dla Państwa ofertę opierającą się o klasyczne struktury kumulowania, zachowywania i chronienia (...)
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ubezpieczeniem samochodu, zachęcamy do zapoznania się z serwisem Ubezpieczamy-Auto.pl. Jest u nas sporo artykułów (...)
Poradniki, aktualności, ciekawe artykuły, porównania i rankingi lokat - to wszystko i wiele więcej znajdą Państwo na prezentowanej stronie. Jest (...)
Nasz serwis internetowy jest bankowym kantorem wymiany walut, który zapewnia zarówno bezpieczne, jak też szybkie transakcje przez 24 godziny na dobę. (...)