Wycena wierzytelności

Wycena wierzytelności
Wycena wierzytelności
ID wpisu: 27079
Dodano: 09.11.2018
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 53
CTR: 1.89%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
5
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Spółki zajmujące się obrotem i inwestowaniem w pakiety wierzytelności przeterminowanych stoją często przed zadaniem wyceny poszczególnych portfeli wierzytelności. Wycena wierzytelności może być niezbędna do ujęcia wartości w księgach rachunkowych, oszacowania ceny sprzedaży czy zwyczajnie oceny rentowności inwestycji. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w zakresie wyceny wierzytelności przeterminowanych i nie tylko, wyceny instrumentów dłużnych lub papierów wartościowych, skontaktuj się z nami. Zapewniamy:

Wycenę wierzytelności portfelowych i pojedynczych dla spółek sekurytyzacyjnych i podobnych,

Wycenę obligacji i innych dłużnych instrumentów finansowych m.in. dla funduszy rynku pieniężnego,

Wycenę typowych należności handlowych i pożyczkowych w celu odsprzedaży lub konwersji na kapitał zakładowy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: financialcraft.pl

Opinie o stronie financialcraft.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nie wiedziałeś, jak wystawić wewnętrzną fakturę, rozliczyć leasing bądź koszty powiązane z kampanią reklamową twojej firmy ? Firma mieszcząca (...)
Sklep Kasandra-Firanki.pl oferuje piękne dekoracje okienne i inne tekstylia dla domu. W naszej ofercie dostępne są wyroby marki Kasandra, Markizeta, (...)
Powyższa strona poświęconą jest opisowi firmy ReadyMade. Jest to jej strona firmowa, zatem wszyscy zainteresowani znajdą tu szereg informacji dotyczących (...)
Gra decyzyjna będąca narzędziem do zabawy jak i zdobywania bardzo cennej w obecnym świecie zdolności bycia dobrym przedsiębiorcą. Poświęcana (...)
Jeżeli poszukujesz profesjonalnego zakładu kamieniarskiego, jaki wykonuje wszelkie usługi na najwyższym poziomie, zajrzyj do przedsiębiorstwa prowadzonego (...)
Szukasz biura rachunkowego, zapoznaj się z naszą stroną internetową. Biuro Rachunkowe Maria Getek mieści się w Olsztynie. Obsługujemy osoby fizyczne (...)
W naszym sklepie online czeka na ciebie szeroki wybór srebra inwestycyjnego w postaci srebrnych sztabek oraz monet i medali. Jeżeli poszukujesz dla (...)
Internetowa platforma wymiany walut Cash Broker pragnie zaoferować Państwu bogaty wachlarz najwyższej jakości usług z zakresu wymiany szeregu par (...)