Szkoła tańca Twist Białystok

Szkoła tańca Twist Białystok
ID wpisu: 27063
Dodano: 01.11.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 151
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
65
Google
4
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkoła tańca Twist Białystok posiada 20 letnie doświadczenie w nauce tańca towarzyskiego. Wyszkoliliśmy vice mistrzów Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Nasi uczniowie wielokrotnie zdobywają pierwsze miejsca na ogólnopolskich turniejach tańca. Uczymy tańca także użytkowego osoby dorosłe i młodzież. Dla dzieci mamy taneczny mix i latin dance. Serdecznie wszystkich zapraszamy
Kategorie:

Podlinkuj stronę: twist.bialystok.pl

Opinie o stronie twist.bialystok.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zajmujemy się profesjonalną obsługą firm, organizujemy liczne imprezy organizacyjne, wyjazdy motywacyjne, jak również konferencje i szkolenia bhp. (...)
Jedną z naszych specjalizacji jest ocena ryzyka zawodowego. Polega ona na zapewnieniu jak najlepszej ochrony życia i zdrowia pracowników w pracy, w (...)
Pragniemy przybliżyć Wam prowadzone przez nas szkolenia, dzięki którym pracownicy Waszej firmy będą pracować zgodnie z zasadami bezpieczeństwa (...)
Nasza firma specjalizujesię tłumaczeniami oraz organizowaniem szkoleń firmowych w kwestii języka włoskiego oraz angielskiego. Nasz główny tłumacz (...)
Interesują Cię usługi z zakresu likwidacji szkód majątkowych, komunikacyjnych czy budowlanych? Szukasz firmy o wysokiej skuteczności i kompleksowym (...)
Oferujemy naszym klientom profesjonalne kursu BHP. Przeprowadzamy okresowe szkolenia pracowników, w tym pracowników biurowych. Nasz zespół tworzą (...)
Zapraszamy Państwa do współpracy z firmą Tactical Risk Group z Warszawy. Firma oferuje szereg specjalistycznych szkoleń i usług dla prywatnych podmiotów (...)
W naszej firmie działamy na rynku nauki języka angielskiego, na którym jesteśmy w stanie zapewnić zarówno realizowanie profesjonalnych a jednocześnie (...)