Szkoła tańca Twist Białystok

Szkoła tańca Twist Białystok
ID wpisu: 27063
Dodano: 01.11.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 69
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
16
Google
2
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkoła tańca Twist Białystok posiada 20 letnie doświadczenie w nauce tańca towarzyskiego. Wyszkoliliśmy vice mistrzów Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Nasi uczniowie wielokrotnie zdobywają pierwsze miejsca na ogólnopolskich turniejach tańca. Uczymy tańca także użytkowego osoby dorosłe i młodzież. Dla dzieci mamy taneczny mix i latin dance. Serdecznie wszystkich zapraszamy
Kategorie:

Podlinkuj stronę: twist.bialystok.pl

Opinie o stronie twist.bialystok.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Edumotiv to centrum edukacji. Działamy w Zabierzowie. Korepetycje z popularnych przedmiotów, pomoc psychologiczna i organizacja eventów dla rodzin (...)
Szkolenia zamknięte dopasowane do indywidualnych potrzeb konkretnej grupy Uczestników, szkolenia otwarte dla wszystkich chętnych, szkolenia dla trenerów, (...)
Jest nam wyjątkowo miło móc zaprezentować Państwu ofertę Centrum Nurkowego Divemania, którego siedziba znajduje się w Warszawie. Od wielu lat (...)
Chcesz nauczyć się języka hiszpańskiego od podstaw, przygotować do egzaminu lub podszkolić? Jeżeli tak, nasza oferta została stworzona właśnie (...)
Nasza firma Sirius Pro oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi w obrębie e – commerce i e – marketingu. Działamy zawsze fachowo i terminowo. (...)
Firma Kontrakt OSH oferuje profesjonalne szkolenia oraz programy rozwojowe skierowane do biznesu. Ponadto zajmuje się konsultingiem, pisaniem, a nawet (...)
Gdzie są najlepsze warunki do nurkowania? W wielu miejscach na świecie, ale tylko w Centrum Nurkowania NURKERSI w Łodzi nauczysz się tego profesjonalnie (...)
Jazdy doszkalające w Warszawie to oferta większości Ośrodków Szkolenia Kierowców, praktycznie wszystkie Szkoły Jazdy w Warszawie, oferują doszkalanie (...)