Szkoła tańca Twist Białystok

Szkoła tańca Twist Białystok
ID wpisu: 27063
Dodano: 01.11.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 27
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
10
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkoła tańca Twist Białystok posiada 20 letnie doświadczenie w nauce tańca towarzyskiego. Wyszkoliliśmy vice mistrzów Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Nasi uczniowie wielokrotnie zdobywają pierwsze miejsca na ogólnopolskich turniejach tańca. Uczymy tańca także użytkowego osoby dorosłe i młodzież. Dla dzieci mamy taneczny mix i latin dance. Serdecznie wszystkich zapraszamy
Kategorie:

Podlinkuj stronę: twist.bialystok.pl

Opinie o stronie twist.bialystok.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Centrum.jakosci.pl to serwis, który pomoże Państwu wdrożyć system jakości oraz certyfikat PN-EN ISO 9001. Na naszej stronie zamieszczamy bogatą (...)
Nauka jazdy jeszcze nigdy nie była tak prosta! Jeśli chcesz zdobyć prawo jazdy szybko, bezstresowo i tanio, wtedy już teraz zapraszamy do zapoznania (...)
Kwestie powiązane z prawem i kodeksami pracy to zmora wielu przedsiębiorstw. Nie każdy ma odpowiednie wykształcenie i wiedzę, by się nimi zajmować, (...)
Polski Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej działa od kilku lat oraz starannie przygotowuje lekarzy do rozpoczęcia wykonywania bezpiecznych (...)
Usługi doradcze w zakresie wykonywania transportu drogowego, kompetentne szkolenia przedsiębiorców i kierowców, przygotowanie firmy do kontroli w (...)
Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy ŁP-Ekspert Łukasz Piszczek. Jej specjalnością są specjalistyczne kursy ADR i BHP. (...)
Pilates to zajęcia, na które uczęszcza wyjątkowo duża liczba osób obu płci. Jest to spowodowane tym, że dzięki wspólnemu wykonywaniu ćwiczeń (...)
Firma HR Partners oferuje skuteczne zdobywanie odpowiednich kandydatów na stanowiska: specjalistyczne, menedżerskie średniego i wyższego szczebla (...)