Braingym.pl - centrum rozwoju umiejętności

Braingym.pl - centrum rozwoju umiejętności
Braingym.pl - centrum rozwoju umiejętności
ID wpisu: 27054
Dodano: 01.11.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 67
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
4
Google
3
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Braingym.pl - to centrum rozwoju umiejętności, w szczególności takich, które są u klienta najsłabiej rozwinięte. Rozwój umiejętności poznawczych i ogólna sprawność umysłowa jest u dzieci niezwykle istotna i przekłada się w późniejszych latach na dorosłe życie. Braingym to pierwszy ośrodek w Polsce, w którym trenerzy rozwoju mentalnego pomagają zarówno dzieciom, jak i dorosłym pokonać przeróżne zaistniałe przeszkody w skutecznym i szybkim zapamiętywaniu, uczeniu się, koncentracji, a także poprawić zdolności analityczne i zachowawcze.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: braingym.pl

Opinie o stronie braingym.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma PHU IGA-GLASS ma w ciągłej sprzedaży 30.000 rodzai szyb samochodowych, ponad 10.000 uszczelek, listew oraz ram do samochodów osobowych, ciężarowych, (...)
Powyższa strona jest stroną firmową przedsiębiorstwa ProService. Działa ono na terenie Warszawy oraz jej okolic. Głównym aspektem działalności (...)
Firma Luxor prowadzi swoją działalność od 1997 roku, zapewniając swoim klientom dostęp do nowoczesnych i funkcjonalnych maszyn do odpadów. Bogate (...)
Prowadzeniem inwestycji budowlanych zajmuje się firma nadzory-piotrowski poprzez świadczenie swoim Klientom wysoce specjalistycznych usług koniecznych (...)
Big-Stal z Sadykierza to wyróżniający się i ceniony wytwórca siatki ogrodzeniowej ocynkowanej i powlekanej. Interes, która na rynku istnieje od (...)
Na stronie oferowane są usługi firmowe odwierty.eu. Zapewniają one kompleksową obsługę odwiertów. Tworzone są studnie głębinowe. Instalowane (...)
Mamy okazję przedstawić Państwu Kancelarię Adwokacką Macieja Krakowińskiego z Łodzi, zatrudniającą prawników specjalizujących się w różnych (...)
Naszą specjalnością jest organizacja wszelakich imprez okolicznościowych. Mięliśmy przyjemność współpracować z wieloma renomowanymi firmami. (...)