Kursy Językowe Warszawa

Kursy Językowe Warszawa
Kursy Językowe Warszawa
ID wpisu: 26750
Dodano: 10.07.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 125
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
87
Google
5
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nauka języka obcego przysparza ci problemów? Chcesz wyjechać na wakacje za granicę lub dostać wymarzoną pracę? Spieszymy ze skuteczną pomocą. Oferujemy kursy językowe do nauki w domu, dostępne online. Każdy kurs obejmuje 40 lekcji opartych na mówieniu lektora. Uczeń słucha i powtarza frazy, zwroty i słowa. Dzięki tej metodzie nauka języka obcego może przynieść oczekiwane rezultaty już w przeciągu dwóch tygodni.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl

Opinie o stronie www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jesteśmy ośrodkiem, który oferuje szkolenia z zakresu najnowszych procedur dostępnych na rynku medycyny estetycznej. Nasza placówka jest certyfikowaną (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Nowe Kompetencje. Na co dzień zajmujemy się przede wszystkim szkoleniami, doradztwem i organizowaniem (...)
Ośrodek Szkolenia Języka Niemieckiego w Siedlcach przedstawia najciekawsze kursy i metody nauczania, dzięki którym każdy złapie w locie, o co chodzi! (...)
Firma Kontrakt OSH oferuje profesjonalne szkolenia oraz programy rozwojowe skierowane do biznesu. Ponadto zajmuje się konsultingiem, pisaniem, a nawet (...)
Oferta naszej szkoły językowej obejmuje zajęcia indywidualne dla osób, które zaczynają naukę języka angielskiego, wznawiają naukę po dłuższej (...)
Szkoła językowa w Tarnowskich Górach oferuje skuteczną i szybką naukę angielskiego online. Nasza oferta kursów języka angielskiego została przygotowana (...)
Pi School Wyjątkowa Szkoła Języków Obcych. Oferujemy kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również szkolenia dla firm. Naszym (...)
Przygotowaliśmy dla Państwa pomieszczenia wykładowe mogące pomieścić do 30 osób, które położone są w poznańskim centrum. To znakomita opcja (...)