Kursy Językowe Warszawa

Kursy Językowe Warszawa
Kursy Językowe Warszawa
ID wpisu: 26750
Dodano: 10.07.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 152
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
89
Google
6
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nauka języka obcego przysparza ci problemów? Chcesz wyjechać na wakacje za granicę lub dostać wymarzoną pracę? Spieszymy ze skuteczną pomocą. Oferujemy kursy językowe do nauki w domu, dostępne online. Każdy kurs obejmuje 40 lekcji opartych na mówieniu lektora. Uczeń słucha i powtarza frazy, zwroty i słowa. Dzięki tej metodzie nauka języka obcego może przynieść oczekiwane rezultaty już w przeciągu dwóch tygodni.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl

Opinie o stronie www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Organizacja różnorodnych szkoleń, warsztatów i kursów pomocnych w rozwijaniu kwalifikacji zawodowych, to sfera działalności firmy Szkolenia Łódź. (...)
Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z profesjonalną firmą zajmującą się organizacją różnego rodzaju szkoleń z tematyki hotelarstwa, (...)
Prezentujemy Państwu firmę LYNX, renomowaną Kancelarię Tłumaczy Przysięgłych, funkcjonującą na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego. LYNX (...)
W CoachingBalance oferujemy pełne wsparcie coachingowe dla firm oraz dla osób prywatnych. Naszym głównym zamiarem jest dostarczanie usług spełniających (...)
Szkoła językowa Glossa proponuje wakacyjne i semestralne kursy angielskiego. Nauka angielskiego jest tutaj gwarancją najwyższego poziomu umiejętności. (...)
Zasadniczy charakter aktywności naszej firmy to organizacja szkoleń z zakresu transport samochodowego dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw (...)
Kompleksowe rozwiązania dla małych, średnich i dużych firm oraz dla klientów indywidualnych w zakresie usług szkoleniowych z bezpieczeństwa pracy (...)
Szkoła Wizażu Maquillage Art jest jedną z czołowych uczelni o profilu wizażu na terenie Rzeszowa. Wymogiem przyjęcia do szkoły jest dostarczenie (...)