Kursy Językowe Warszawa

Kursy Językowe Warszawa
Kursy Językowe Warszawa
ID wpisu: 26750
Dodano: 10.07.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 97
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
87
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nauka języka obcego przysparza ci problemów? Chcesz wyjechać na wakacje za granicę lub dostać wymarzoną pracę? Spieszymy ze skuteczną pomocą. Oferujemy kursy językowe do nauki w domu, dostępne online. Każdy kurs obejmuje 40 lekcji opartych na mówieniu lektora. Uczeń słucha i powtarza frazy, zwroty i słowa. Dzięki tej metodzie nauka języka obcego może przynieść oczekiwane rezultaty już w przeciągu dwóch tygodni.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl

Opinie o stronie www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość i efektywność prowadzonych kursów języka norweskiego we Wrocławiu oraz nauki języka norweskiego online. (...)
W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalną pomoc trenerów i psychologów. Katowickie Centrum Psychologii i Coachingu zaprasza na darmowe konsultacje. (...)
Człowiek, który pracuje nad sobą i wciąż się doskonali jest ponoć szczęśliwszy. Rozwój pracowników jest także bardzo ważkim walorem dla pracodawców. (...)
Firma Roboty i Spółka zajmuje się organizowaniem warsztatów z robotyki dla dzieci. Każde dziecko w trakcie ich trwania uczy się konstruowania własnych (...)
Zaufaj nam i przeprowadź inspekcję, certyfikację, notyfikację razem z nami. Ze względu na szeroki charakter naszej działalności jesteśmy w stanie (...)
Prawo jazdy w Kielcach można zdać za pierwszym razem. Potrzebne będą Ci do tego następujące składniki - dobry instruktor, dobre jazdy dodatkowe (...)
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej Szkoły Języka Angielskiego. Łączymy najnowocześniejsze metody nauczania oraz sprawdzone techniki, (...)
Nasza firma posiada ponad 19 letnie doświadczenie na międzynarodowym rynku finansowym. działamy na mocy unijnych rozporządzeń, które są akceptowane (...)