Kursy Językowe Warszawa

Kursy Językowe Warszawa
Kursy Językowe Warszawa
ID wpisu: 26750
Dodano: 10.07.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 115
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
87
Google
5
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nauka języka obcego przysparza ci problemów? Chcesz wyjechać na wakacje za granicę lub dostać wymarzoną pracę? Spieszymy ze skuteczną pomocą. Oferujemy kursy językowe do nauki w domu, dostępne online. Każdy kurs obejmuje 40 lekcji opartych na mówieniu lektora. Uczeń słucha i powtarza frazy, zwroty i słowa. Dzięki tej metodzie nauka języka obcego może przynieść oczekiwane rezultaty już w przeciągu dwóch tygodni.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl

Opinie o stronie www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez firmę LSJ HR Group. Nasze przedsiębiorstwo zaistniało w 2002 roku w Szczecinie. Specjalizujemy (...)
Działamy w tematyce kompatybilności elektromagnetycznej. Posiadamy rozbudowany dział zamkniętych szkoleń EMC, a w tym design for EMC i high speed (...)
Kawy, herbaty i wiele innych dodatków takich jak syropy, czekolady, słodycze, a przede wszystkim akcesoria do kawy oraz profesjonalne,akcesoria dla (...)
Działająca w centrum Gdyni szkoła językowa Xenon School, organizuje nauczanie języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich (...)
Z pewnością chcesz się czuć dobrze sam ze sobą jak i w kontakcie z otaczającym Cię światem. Dokładnie tym się zajmujemy – rozwojem osobistym. (...)
Nasza firma oferuje profesjonalne usługi BHP. Zapewniamy konsultacje oraz stałą obsługę firm, organizujemy szkolenia, w razie pilnych konsultacji (...)
Człowiek, który pracuje nad sobą i wciąż się doskonali jest ponoć szczęśliwszy. Rozwój pracowników jest także bardzo ważkim walorem dla pracodawców. (...)
Prezentujemy Państwu firmę LYNX, renomowaną Kancelarię Tłumaczy Przysięgłych, funkcjonującą na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego. LYNX (...)