Nadzieja - prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Nadzieja - prywatny ośrodek leczenia uzależnień
Nadzieja - prywatny ośrodek leczenia uzależnień
ID wpisu: 26704
Dodano: 18.06.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 133
CTR: 0.00%
13
Google
5
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prowadzony przez nas Prywatny Ośrodek Leczenia i Terapii Uzależnień Nadzieja zapewnia pacjentom profesjonalną pomoc. Każda terapia oparta jest na indywidualnym programie. Pacjenci mają zagwarantowany komfortowy pobyt w przyjaznych warunkach. Nad bezpieczeństwem, zdrowiem i prawidłowym przebiegiem leczenia czuwa ponad 20 osób wyspecjalizowanej kadry. Leczymy uzależnienia od alkoholu, narkotyków, hazardu czy zakupoholizm, seksoholizm, pracoholizm.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.alkoluz.pl

Opinie o stronie www.alkoluz.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Profesjonalizm i bezpieczeństwo wykonania każdego z zabiegów medycyny estetycznej gwarantuje klinika Ars Estetica. Nasze placówki mieszczą się w (...)
Jeśli mowa o problemach natury psychologicznej, to jednym z najważniejszych aspektów, które ich dotyczą, jest postawienie odpowiedniej diagnozy. (...)
Szukasz informacji na temat oczyszczania organizmu? Jeżeli tak to nasz blog zajmuje się wszystkim co związane z pektynami czyli naturalnymi substancjami, (...)
Gabinet kardiologiczny, który mieści się w Olsztynie prowadzi Małgorzata Żach-Muzolf. Kardiolog pełni funkcję Ordynatora Oddziału Kardiologii (...)
Zapraszamy do zapoznania się z propozycją gabinetu psychologicznego Danuty Poczopko. mieści się on w Wodzisławiu i oferuje nowoczesną terapię Gestalt (...)
Poradnia internistyczna, a także gastrologiczna, reumatologiczna, ortopedyczna, chirurgiczna, endokrynologiczna, ginekologiczna, urologiczna, psychologiczna, (...)
Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany usługami dentystycznymi, które są świadczone na Podkarpaciu, dokładniej w miejscowości Kolbuszowa, (...)
Profesjonalne gabinety ortodontyczne Ortodontix Danuta Seeger mieszczą się we Wrocławiu oraz w Dzierżoniowie. Naszym pacjentom oferujemy leczenie (...)