Wizualizacja danych - dataanalytics.pl

Wizualizacja danych - dataanalytics.pl
Wizualizacja danych - dataanalytics.pl
ID wpisu: 26667
Dodano: 09.06.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 39
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
6
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Analiza danych, raportowanie, monitoring – to wszystko umożliwia doskonałe narzędzie analityczne jakim jest Tableau. Nasza firma jako zespół zafascynowanych możliwościami tego narzędzia pasjonatów zajmuje się wdrażaniem go w firmach i przedsiębiorstwach oraz prowadzeniem szkoleń w zakresie posługiwania się tym narzędziem. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://dataanalytics.pl/ oraz do współpracy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: dataanalytics.pl

Opinie o stronie dataanalytics.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jesteśmy firmą, która zajmuje się realizowaniem profesjonalnych szkoleń z obszarów umiejętności sprzedażowych oraz obsługi klienta i umiejętności (...)
Podstawą dzisiejszego biznesu jest doskonalenie kadr. Wiemy jak ważne jest doskonałe przygotowanie handlowców i managerów sprzedaży do pracy w terenie (...)
W ofercie przedsiębiorstwa szkoleniowego „Heuresis” klienci mogą znaleźć różnorodne szkolenia mające za zadanie poprawianie kwalifikacji managerów, (...)
Chcesz nauczyć się obsługi sprzętu budowlanego? Jeżeli tak to jesteśmy pewni, że nasza oferta jest adresowana do Ciebie i spełni Twoje oczekiwania. (...)
Powstaliśmy z myślą o osobach, które chcą nabyć wiedze z zakresu florystyki i ogrodnictwa. Specjalizujemy się w organizacji ciekawych warsztatów (...)
Szkoła języków obcych dla dzieci i młodzieży - Top-School Sadyba w Warszawie swoją działalność edukacyjną rozpoczęła w 1991 r. Od początku (...)
Jeżeli szukasz kursu języka rosyjskiego, który skutecznie poprawi Twoje zdolności językowe, postaw na ofertę, jaką przygotowało Centrum Rosyjskie (...)
Nasza firma specjalizujesię tłumaczeniami oraz organizowaniem szkoleń firmowych w kwestii języka włoskiego oraz angielskiego. Nasz główny tłumacz (...)