Wizualizacja danych - dataanalytics.pl

Wizualizacja danych - dataanalytics.pl
Wizualizacja danych - dataanalytics.pl
ID wpisu: 26667
Dodano: 09.06.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 48
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
6
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Analiza danych, raportowanie, monitoring – to wszystko umożliwia doskonałe narzędzie analityczne jakim jest Tableau. Nasza firma jako zespół zafascynowanych możliwościami tego narzędzia pasjonatów zajmuje się wdrażaniem go w firmach i przedsiębiorstwach oraz prowadzeniem szkoleń w zakresie posługiwania się tym narzędziem. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://dataanalytics.pl/ oraz do współpracy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: dataanalytics.pl

Opinie o stronie dataanalytics.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zachęcamy do uważnego przyjrzenia się rozległej propozycji szkoleniowej Centrum Edukacyjnego Get Better. Zajęcia odbywają się w dwóch placówkach- (...)
Serwis internetowy przedstawia firmę bhp Office która zajmuje się tematem kadry oraz bezpieczeństwo i higiena pracy. Dzięki naszej nowoczesnej stronie (...)
Nauka języka obcego nie jest sprawą prostą. Nie inaczej jest z nauką języka angielskiego, który sprawia wielu osobom problemy. Zdajemy sobie z tego (...)
Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności - Państwowego Instytutu Badawczego. Prowadzimy kursy i szkolenia z szeroko rozumianej telekomunikacji i teleinformatyki. (...)
Wychowawca kolonijny - Internetowy kurs na wychowawcę kolonijnego online. Bez dojeżdżania, wygodnie i szybko przejdziesz cały kurs i otrzymasz dyplom (...)
Gdy Twoim najskrytszym marzeniem jest, żeby chwycić za stery śmigłowca, teraz to marzenie może się spełnić. 4D Heli to ośrodek szkoleniowy, w (...)
Nowoczesna, a przy tym prężnie rozwijająca się firma Consultrix zaprasza do skorzystania z naszego szkolenia BHP we Wrocławiu. Wysoka jakość kursu, (...)
Chcielibyśmy zaprosić na szkolenia, których organizatorem jest stołeczna firma High5. Głównie chodzi o szkolenia dla firm i coaching. Na otwartych (...)