Wizualizacja danych - dataanalytics.pl

Wizualizacja danych - dataanalytics.pl
Wizualizacja danych - dataanalytics.pl
ID wpisu: 26667
Dodano: 09.06.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 20
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
2
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Analiza danych, raportowanie, monitoring – to wszystko umożliwia doskonałe narzędzie analityczne jakim jest Tableau. Nasza firma jako zespół zafascynowanych możliwościami tego narzędzia pasjonatów zajmuje się wdrażaniem go w firmach i przedsiębiorstwach oraz prowadzeniem szkoleń w zakresie posługiwania się tym narzędziem. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://dataanalytics.pl/ oraz do współpracy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: dataanalytics.pl

Opinie o stronie dataanalytics.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W tym serwisie znajdziesz ciekawe informacje na temat Lubelszczyzny. Interesują Cię konferencje w rejonie Lubelszczyzny, koniecznie odwiedzaj serwis. (...)
Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach wysokiej jakości – zarówno menadżerskich, jak i sprzedażowych, czy też związanych z rozwojem osobistym. (...)
Serwis internetowy przedstawia firmę bhp Office która zajmuje się tematem kadry oraz bezpieczeństwo i higiena pracy. Dzięki naszej nowoczesnej stronie (...)
Gdańska firma Masters of Bartenders zaprasza wszystkich zainteresowanych na kurs sommelierski, prowadzony przez najlepszych w tej branży. Kurs trwa (...)
W ramach oferty naszego ośrodka szkolenia kierowców, który działa na terenie Redy zapewniamy szkolenia kierowców. Naszym kursantom zapewniamy wysoką (...)
W ramach oferty naszej szkoły nurkowania zapewniamy kursy nauki nurkowania oraz kursy dla osób posiadających już certyfikaty. Nasza szkoła prowadzi (...)
Firma Roboty i Spółka zajmuje się organizowaniem warsztatów z robotyki dla dzieci. Każde dziecko w trakcie ich trwania uczy się konstruowania własnych (...)
Centrum Europy to szkoła językowa z siedzibą w Warszawie mogąca pochwalić się ponad dziewięcioletnim doświadczeniem w organizacji kursów językowych (...)