Wizualizacja danych - dataanalytics.pl

Wizualizacja danych - dataanalytics.pl
Wizualizacja danych - dataanalytics.pl
ID wpisu: 26667
Dodano: 09.06.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 68
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
6
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Analiza danych, raportowanie, monitoring – to wszystko umożliwia doskonałe narzędzie analityczne jakim jest Tableau. Nasza firma jako zespół zafascynowanych możliwościami tego narzędzia pasjonatów zajmuje się wdrażaniem go w firmach i przedsiębiorstwach oraz prowadzeniem szkoleń w zakresie posługiwania się tym narzędziem. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://dataanalytics.pl/ oraz do współpracy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: dataanalytics.pl

Opinie o stronie dataanalytics.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Bogatą ofertę szkoleniową posiada Centrum Szkoleń Kompetencja w Szewcach, które specjalizuje się w prawie budowlanym, korektach finansowych, funduszach (...)
Firma SED Usługi BHP zachęca wszystkie firmy z Krosna i okolic do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa, które oferuje między innymi: szkolenia (...)
Poznaj naszą ofertę cyklicznych szkoleń dla telemarketerów / działów Call Center. Organizujemy zarówno otwarte terminy szkoleń, jak i wewnętrzne (...)
Oferta naszej placówki dydaktycznej obejmuje kursy projektowania wnętrz oraz kursy komputerowego dla projektantów. Program naszych kursów komputerowych (...)
NEWLOOK's PERMANENT MAKEUP z Warszawy cieszy się pozytywnymi opiniami i wciąż zdobywa nowych klientów. To nowoczesne centrum makijażu permanentnego. (...)
Firma handlowo-usługowa „Michniewski” to przedsiębiorstwo, w jakim otrzymają Państwo fachową pomoc z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. (...)
Szkoła języków obcych dla dzieci i młodzieży - Top-School Sadyba w Warszawie swoją działalność edukacyjną rozpoczęła w 1991 r. Od początku (...)
Kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość i efektywność prowadzonych kursów języka norweskiego we Wrocławiu oraz nauki języka norweskiego online. (...)