Adwords - wojciechbizub.pl

Adwords - wojciechbizub.pl
Adwords - wojciechbizub.pl
ID wpisu: 26665
Dodano: 09.06.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 18
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
2
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prowadzę agencję związaną z marketingiem internetowym. Pomagam w zdobywaniu nowych zleceń, a także uznania grupy docelowej w mediach społecznościowych. Nadzoruję działania reklamowe na Facebooku. Analizuję dotychczasowe strategie marketingu internetowego u Państwa, co pozwala na wykluczenie mało efektywnych narzędzi. Odpowiadam poza tym za skuteczny copywriting sprzedażowy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: wojciechbizub.pl

Opinie o stronie wojciechbizub.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma reklamowa StartReklama świadczy profesjonalne usługi w dziedzinie reklamy. Swoją działalność rozpoczęła kilka lat temu i znana jest jako (...)
Imagine – X to specjalistyczna agencja reklamowa, która specjalizuje się między innymi w outsourcingu usług marketingowych. Jest w stanie zająć (...)
Taka Torba to sklep internetowy z ofertą różnorodnych toreb ekologicznych o przeznaczeniu reklamowym, ale nie tylko. W ofercie znaleźć można torby (...)
Powstaliśmy po to aby zmienić nudne i monotonne wnętrza na kolorowe przestrzenie z osobistymi lub reklamowymi motywami. Wybierając swoje motywy na (...)
Firma Rekom posiada siedmioletnie doświadczenie w branży reklamy świetlne. Obszarem swojej działalności obejmujemy teren całego kraju. W naszej (...)
Agencja Reklamowa Cactus Studio ul. Dąbrowskiego 89/5 Poznań ? Oferujemy projekty: strony internetowe, logo, wizytówki, papier firmowy, ulotki, foldery, (...)
Stawiamy na kompleksową obsługę kontrahentów indywidualnych oraz biznesowych. Stale współdziałamy z różnego typu agencjami reklamowymi oraz interaktywnymi. (...)
Agencja marketingu internetowego Widoczni specjalizuje się w promocji ofert i budowaniu wizerunku w sieci dla klientów z całej Polski. Jesteśmy oficjalnym (...)