Adwords - wojciechbizub.pl

Adwords - wojciechbizub.pl
Adwords - wojciechbizub.pl
ID wpisu: 26665
Dodano: 09.06.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 43
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
5
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prowadzę agencję związaną z marketingiem internetowym. Pomagam w zdobywaniu nowych zleceń, a także uznania grupy docelowej w mediach społecznościowych. Nadzoruję działania reklamowe na Facebooku. Analizuję dotychczasowe strategie marketingu internetowego u Państwa, co pozwala na wykluczenie mało efektywnych narzędzi. Odpowiadam poza tym za skuteczny copywriting sprzedażowy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: wojciechbizub.pl

Opinie o stronie wojciechbizub.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Profilem działalności Agencji Content Marketing Polska jest tworzenie merytorycznych i silnych pod kątem pozycjonowania artykułów. Firma gwarantuje (...)
Imagito to nowoczesne rozwiązanie dla firm, które pragną w szybki i niezauważalnie tani sposób przygotować stronę internetową. Łączymy proste (...)
Jesteśmy polską firmą produkującą flagi od 1993 roku. Uruchomienie produkcji w Rurzycy poprzedziło nasze dwunastoletnie doświadczenie w branży (...)
Masz do rozreklamowania jakiś fajny element? Nie posiadasz idei jak zrobić ciekawą reklamę, która dotrze do większego grona ludzi w krótkim okresie (...)
Potrzebujesz najlepszej oferty handlowej dla swojej firmy? A może zależy ci na tym, aby posiadała ona dobrą pozycję w wyszukiwarce? W takim przypadku (...)
Agencja PR Komunikado zapewni Państwu kompleksowe usługi w zakresie public relations. Zbudujemy lub poprawimy wizerunek firmy, marki czy instytucji. (...)
Firma MasterWeb.pl, która od 2005 roku zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz projektowaniem aplikacji na systemy mobilne, zaprasza na naszą (...)
Agencja interaktywna Leox specjalizuje się w usługach dla właścicieli sklepów internetowych. Wspieramy naszych klientów w nastepujących obszarach (...)