CardioTeam Sp. z o.o.

CardioTeam Sp. z o.o.
CardioTeam Sp. z o.o.
ID wpisu: 26584
Dodano: 19.05.2018
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 215
CTR: 0.47%
13
Google
2
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przychodnia wielospecjalistyczna CardioTeam Sp. z o.o. to miejsce które powstało z myślą o zebraniu wszystkich najlepszych lekarzy specjalistów w jednym miejscu. W CardioTeam Sp. z o.o. oferowane są badania, zabiegi i wizyty specjalistyczne u takich lekarzy jak kardiolodzy, kardiochirurdzy, neurolodzy, hipertensjolodzy, diabetolodzy i wielu innych. Ponadto CardioTeam Sp. z o.o. oferuje swoim pacjentom szereg badań diagnostycznych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: cardioteam.pl

Opinie o stronie cardioteam.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Korony lub licówki w jeden dzień? Dzięki technologii bez wycisków Cerec 3D - to możliwe na jednej wizycie! Zachęcamy do sprawdzenia oferty BJB Stomatologia (...)
Gabinet psychoterapii mgr Iwony Barabasz w Mielcu to miejsce w którym pomożemy Ci spojrzeć na swą przeszłość tak aby była dla Ciebie wsparciem (...)
Stomatologia dziecięca, ortodoncja, chirurgia, protetyka i implantologia to główny zakres działalności gabinetu stomatologicznego Ortodent w Baninie (...)
Potrzebują Państwo zaświadczenia o stanie zdrowia i niepełnosprawności lub na potrzeby poradni psychologiczno-pedagogicznych czy terapii autyzmu (...)
Poszukujecie efektywnego rozwiązania dla swoich zębów i całościowej opieki? Pełen zakres usług stomatologicznych oferuje Villadental w Gorzowie (...)
Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu gabinet Stomatologiczny Violetty Adamko, założony w 2011 roku. Violetta Adamko jest absolwentką Wydziału (...)
Planują Państwo szybki powrót do zdrowia po kontuzji lub urazie? Zapraszamy do Fizjomotus - Prywatnej przychodni diagnostyczno-rehabilitacyjnej w Krakowie. (...)
Świadczeniem pomocy psychologicznej, diagnostyką i psychoterapią, trudni się Centrum Terapii i Rozwoju z Nowego Sącza. Oferta Centrum jest skierowana (...)