Power BI

Power BI
Power BI
ID wpisu: 26564
Dodano: 16.05.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 50
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
2
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Skuteczne zarządzanie, proste analizowanie i modelowanie, możliwość publikacji i udostępniania danych – te i wiele innych czynności zapewnia nowoczesne, profesjonalne oprogramowanie, jakim jest Power BI. Ten zestaw narzędzi został opracowany przez firmę EBIS Sp. z o.o. Narzędzie to może służyć dla całej firmy, wymaga jedynie odpowiedniego wdrożenia.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: powerbi.pl

Opinie o stronie powerbi.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

RFID Polska to nowy sklep internetowy gdzie proponujemy zaawansowane technologicznie, wysokiej jakości autorskie programy firmy PWSK: Program do Ewidencji (...)
Nowoczesna aplikacja naszej firmy kierowana jest do firm taksówkowych działających na terenie całego kraju. Aplikacja pozwala między innymi na zwiększenie (...)
Nasze forum powstało, by pomagać użytkownikom w problemach z komputerem. Na naszym forum znajdują się porady z większości dziedzin dziedzin informatyki. (...)
Systemy komputerowe firmy PWSK to innowacyjne rozwiązania technologiczne oparte na Barcode i systemach identyfikacji radiowej RFID UHF. Identyfikują (...)
GigaDownload.net.pl jest jednym z najchętniej odwiedzanych vortali z całkowicie darmowym i legalnym oprogramowaniem. Udostępniamy użytkownikom ponad (...)
Ze swoją ofertą jako firma ERP Serwis wychodzimy do firm produkcyjnych, budowlanych, transportowych, placówek medycznych, biur rachunkowych, agencji (...)
Dynamicznie rozwijający się portal z masą aplikacji na Androida. Wszystkie dokładnie opisane po polsku wraz z filmikami instruktażowymi i kodami (...)
Branża związana z transportem i spedycjami, obecnie bardzo mocno się rozwija. List przewozowy jest to program logistyczny, który pomaga w szybkiej (...)