Power BI

Power BI
Power BI
ID wpisu: 26564
Dodano: 16.05.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 29
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
1
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Skuteczne zarządzanie, proste analizowanie i modelowanie, możliwość publikacji i udostępniania danych – te i wiele innych czynności zapewnia nowoczesne, profesjonalne oprogramowanie, jakim jest Power BI. Ten zestaw narzędzi został opracowany przez firmę EBIS Sp. z o.o. Narzędzie to może służyć dla całej firmy, wymaga jedynie odpowiedniego wdrożenia.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: powerbi.pl

Opinie o stronie powerbi.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oferta sklepu zawiera sporą ofertę programów marki Adobe. Program Adobe Creative Suite jest bardzo popularny. Ułatwia tworzenie interesującej treści (...)
Jeżeli chcesz stworzyć wyjątkową prezentację multimedialną z całą pewnością musisz sobie zdawać sprawę, ze nie może być ona banalna ani (...)
Jak co roku masz ciężki orzech do zgryzienia, aby wypełnić PIT-a? Z nami masz problem z głowy. Z programem PIT FORMAT podpowiemy Ci jak wypełnić (...)
Sprawna obsługa zakupów operacyjnych ma niekiedy duże znaczenie dla funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa (...)
Logicys - księgowość, kadry, płace. Oprogramowanie księgowe: CRESUS - program płacowo kadrowy, deklaracje ZUS i PIT, współpraca z programem Płatnik. (...)
Testportal to aplikacja WWW, która umożliwia tworzenie i przeprowadzanie testów online. Testy internetowe to sprawdzone i prestiżowe rozwiązanie, (...)
CATI-System to oprogramowanie powstałe w oparciu o bogate doświadczenie badawcze, stworzone przez informatyków współpracujących z firmą o długoletnim (...)
Swoją firmę otworzyliśmy we Wrocławiu, zatem wszystkich mieszkańców tego pięknego miasta zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów (...)