Power BI

Power BI
Power BI
ID wpisu: 26564
Dodano: 16.05.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 17
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
0
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Skuteczne zarządzanie, proste analizowanie i modelowanie, możliwość publikacji i udostępniania danych – te i wiele innych czynności zapewnia nowoczesne, profesjonalne oprogramowanie, jakim jest Power BI. Ten zestaw narzędzi został opracowany przez firmę EBIS Sp. z o.o. Narzędzie to może służyć dla całej firmy, wymaga jedynie odpowiedniego wdrożenia.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: powerbi.pl

Opinie o stronie powerbi.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Tradiss to zespół specjalistów, w tym informatyków, programistów i analityków, którzy opierając się na zdobytej wiedzy i bogatym doświadczeniu, (...)
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę firmy KDF Poznania. Działamy na rynku od wielu lat, proponując naszym klientom sprzedaż (...)
Przedsiębiorstwo Biuro Usług Informatycznych Krzysztof Sulich plasuje się w ścisłej czołówce liderów w swojej branży w rejonie województwa dolnośląskiego. (...)
Od wielu lat nasza firma zajmuje się wykonywaniem usług związanych z aplikacjami internetowymi i oprogramowaniem różnego rodzaju. W naszej firmie (...)
Logicys - księgowość, kadry, płace. Oprogramowanie księgowe: CRESUS - program płacowo kadrowy, deklaracje ZUS i PIT, współpraca z programem Płatnik. (...)
Oferujemy intuicyjny w obsłudze program do rozliczeń zeznań podatkowych za 2015 rok. Pit Projekt powstał w konsultacji z doradcami podatkowymi, wersja (...)
Kompleksowe Usługi informatyczne i programy dla firm - Penta Gdynia - serwisu sprzętu i oprogramowania, sieci komputerowe. Szkolenia, instalacja i audyt (...)
Nasza platforma sprzedażowa NextBuy to miejsce tanich i wygodnych zakupów. Ponad 60 tysięcy dostawców proponuje towar najwyższej jakości w bardzo (...)