Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k.

Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k.
Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k.
ID wpisu: 26562
Dodano: 16.05.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 51
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
3
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy to grupa doświadczonych i wykształconych prawników z Poznania, zajmujących się pomocą prawną i doradztwem w sprawach prawa spółek i nieruchomości. Kancelaria zajmuje się nie tylko pomocą w sporządzaniu umów i dokumentów, ale i pomocą w kupnie i sprzedaży akcji, udziałów spółek czy nieruchomości, łączeniu, podziałach i przekształcaniu spółek, a także wielu innych. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.norekwspolnicy.pl.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: norekwspolnicy.pl

Opinie o stronie norekwspolnicy.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Adwokat Patryk Riedel prowadzi działałność gospodarczą w miastach: - Wodzisław Śląski - Jastrzębie-Zdrój - Katowice Specjalizacja mecenasa (...)
Decyzja o wyborze każdego rozwiązania finansowego będzie na pewno miała swoje konsekwencje finansowe w przyszłości. Dlatego też wybór rozwiązania (...)
Projekty restrukturyzacyjne i outsourcingowe, pomoc w procesie rekrutacji na stanowiska przeróżnego szczebla, jak również w określeniu potrzeb firmy (...)
Firma CC-Center już od wielu lat poszukuje rozwiązań, dzięki którym możliwe staje się podnoszenie efektywności pracowników. Osoby zatrudnione (...)
Blue Oak Advisory to firma, która zajmuje się przede wszystkim świadczeniem usług w zakresie kompleksowego wsparcia przedsiębiorstw – zarówno (...)
Mariusz Marczak Biuro Rachunkowe działa na terenie Radomska i całego kraju od kilkunastu lat. Oferujemy pełną księgowość, częściową oraz „in (...)
Porady prawne z zakresu obowiązującego prawa w RP, w zależności od potrzeb: w kancelarii, w siedzibie Klienta, telefonicznie, drogą elektroniczną. (...)
Wpadłeś w spiralę zadłużenia i nie wiesz, jak w tej sytuacji stanąć na nogi? Nie wszystko stracone! Wciąż masz swoje prawa, o które może zadbać (...)