Geo-libed - Usługi geodezyjne - Geodeta - Geodezja Kraków.

Geo-libed - Usługi geodezyjne - Geodeta - Geodezja Kraków.
Geo-libed - Usługi geodezyjne - Geodeta - Geodezja Kraków.
ID wpisu: 2652
Dodano: 20.05.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1442
CTR: 0.00%
164
Google
23
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Oferujemy szeroki zakres usług geodezyjnych, poczynając od map do celów projektowych, poprzez pełną obsługę inwestycji, skończywszy na pomiarze powierzchni lokali. Realizujemy usługi związane z nieruchomościami - podziały gruntów, wznowienia granic, rozgraniczenia, badanie stanu prawnego nieruchomości. Naszą ofertę kierujemy do projektantów, inwestorów budowlanych oraz klientów indywidualnych. Terenem naszego działania jest głównie Kraków i okoliczne powiaty (myślenicki i wielicki).
ZLECONE NAM PRACE WYKONUJEMY SZYBKO I RZETELNIE
Do celów projektowych udostępniamy mapy w postaci numerycznej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.geo-libed.pl

Opinie o stronie www.geo-libed.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Organizujemy imprezy integracyjne, festyny, pikniki, imprezy firmowe, outdoor i indoor. W naszej ofercie posiadamy wszystkie atrakcje niezbędne do zorganizowania (...)
Gemini Projekt zajmuje się przede wszystkim obsługą projektową budynków jednorodzinnych. Oferujemy usługi polegające na pomocy w przygotowaniu (...)
Parapety wewnętrzne i zewnętrzne oferowane przez przedsiębiorstwo GLASS to jeden z kluczowych elementów wykończenia okna. Wybierając surowiec, z (...)
Budownictwo.pl to serwis oferujący bazę firm i ich produktów, usług z branży budowlanej, biznesowej oraz sektorów pokrewnych. Charakteryzuje się (...)
M3 ziółek to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma założona przez doświadczony, rodzinny zespół inżynierów, której celem jest świadczenie (...)
Nasza oferta w zakresie projektów domów skierowana jest do wszystkich, którzy marzą o własnych "czterech kątach",którzy cenią sobie komfort, wygodę (...)
Produkcja okien PCV Chwil to przedsiębiorstwo rodzinne którego korzenie sięgają 1991 roku, wtedy to też firma zaczęła produkować okna z tworzyw (...)
Architekt Jacek Kluszewski zajmuje się wykonywaniem projektów indywidualnych. Pracownia mieści się w Warszawie na Starym Mieście (Podwale 3/4). Projektujemy (...)