Business Edge

Business Edge
ID wpisu: 26479
Dodano: 22.04.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 147
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
70
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Business Edge jest agencją marketingową B2B z Warszawy, specjalizującą się w content marketingu B2B, PR B2B i wideo marketingu.

Wierzymy, że dobrze opowiedziane historie budują biznes. Są jak ostrza, którymi firmy wycinają godny kawałek rynku i bronią go przed zakusami innych graczy.

W historiach rzucamy wyzwanie status quo, angażujemy w porywającą wizję przyszłości, przyciągamy właściwych ludzi. Mają one swoje źródło w wyjątkowych organizacjach, ich skutecznych liderach, ekspertach oraz przełomowych produktach.

Raporty, infografiki, artykuły, wywiady, filmy, PR 2.0 stanowią ostrza nowoczesnego marketingu (content marketing). Edukują klienta, pomagają mu podejmować dojrzałe decyzje zakupowe i pełni świadomie korzystać z produktów lub usług.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: businessedge.pl

Opinie o stronie businessedge.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Imagito to nowoczesne rozwiązanie dla firm, które pragną w szybki i niezauważalnie tani sposób przygotować stronę internetową. Łączymy proste (...)
Trafne i jakościowe teksty pod pozycjonowanie, tworzenie stron www, wysokoestetyczna fotografia produktowa - to wszystko oferuje agencja reklamowa z (...)
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy Agencją Reklamową, która za główny cel swojej działalności stawia sobie profesjonalne (...)
Strona zawiera treści związane z zarabianiem w internecie. Opisuje różne sposoby zarabiania przez internet. Te najważniejsze opisane są szczegółowo. (...)
Jeżeli prowadzisz własną firmę, doskonale zdajesz sobie sprawę jak ważne dla pozyskania odpowiedniej klienteli jest zareklamowanie swojej działalności. (...)
Exploreo specjalizuje się w przeprowadzaniu szczegółowych badań konkretnych sklepów oraz rynku jako całości. Dzięki naszej pracy można udoskonalić (...)
W Logarytm.com.pl oferujemy projektowanie i tworzenie logo dla firm, przedsiębiorstw czy instytucji. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz utalentowanym (...)
Copywriting internetowy jest coraz popularniejszym narzędziem skutecznego marketingu dla firm. Choć jego użyteczność nie wzrosła jeszcze w oczach (...)