consultingtrojmiasto.pl

consultingtrojmiasto.pl
consultingtrojmiasto.pl
ID wpisu: 26457
Dodano: 17.04.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 42
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
4
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W usługach doradczych przy dużych i mniejszych projektach specjalizuje się firma konsultingowa KWANT s.c. z Gdyni, która obsługuje klientów na terenie Trójmiasta i okolic. Umożliwiamy doradztwo inwestycyjne i doradztwo finansowe, a dzięki wieloletniej praktyce, możemy Państwu zaoferować obsługę wysokiej klasy specjalistów z branży ekonomicznej, prawniczej, technicznej i energetycznej. Dbamy o najlepszą jakość usług także o to, aby odnosiły planowany efekt. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa państwowe i prywatne, urzędy miast oraz gminy. Niezbędne rekomendacje przedstawiamy na stronie!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: consultingtrojmiasto.pl

Opinie o stronie consultingtrojmiasto.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Portal „RaportPlacowy.pl” zajmuje się zbieraniem informacji na temat płac w firmach. Jest to narzędzie dla managerów, którzy są odpowiedzialni (...)
Eryk Mistewicz, autor strategii marketingu narracyjnego, konsultant polityczny i doradca w zakresie marketingu i public relations pracujący z osobami (...)
Wypadek komunikacyjny ? Pamiętamy o odszkodowaniu za usterki na pojeździe, ale pamiętajmy też o swoim cierpieniu i bólu. Sprawdź co dla ciebie możemy (...)
Strona WWW firmy Formuła HR, która skupia specjalistów, którzy zajmują się branżą Human Resources. Oferta firmy zakłada przede wszystkim audyt (...)
Biuro Prawnik Żyrardów --> Firma Pani Doroty Hakobert Oferuje pomoc prawną w różnym zakresie w tym: -Sprawy z zakresu prawa cywilnego i (...)
Doradztwem prawnym oraz podatkowym dla firm, zajmuje się Kancelaria Ożóg Tomczykowski z Warszawy. Jeśli chodzi o sprawy podatkowe, to klienci mogą (...)
Działania naszej Kancelarii koncentrują się przede wszystkim na kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Z entuzjazmem podejmujemy (...)
Dostęp do wiedzy eksperckiej i odpowiedniej kadry menedżerskiej na życzenie firmy to elementy, które najkrócej charakteryzują interim management. (...)