Restauracja Sztygarka

Restauracja Sztygarka
ID wpisu: 26177
Dodano: 08.03.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 82
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
17
Google
7
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W niedalekiej odległości od centrum Katowic zlokalizowany jest niepowtarzalny śląski zespół budynków użyteczności publicznej Sztygarka. W wyremontowanych i wszechstronnie wyposażonych starych obiektach znajdujących się na terenie dawnej kopalni „Prezydent” w Chorzowie powstała konfiguracja będąca sumą wielu składników wzniecających u odwiedzających ją same pozytywne odczucia.
Restauracja Chorzów, którą symbolizuje mieszcząca się w pomieszczeniach dawnej kopalni „Król” restauracja o górnolotnej nazwie „Prezydent”, jako że bawiły tu w okresie międzywojennym tak znakomite osobistości jak Prezydent II RP Stanisław Wojciechowski czy działacz górnośląski Wojciech Korfanty jest podstawowym budynkiem dającym sposobność na prowadzenie na terenie całego kompleksu urozmaiconej i rozległej działalności. Podawane są tutaj przepyszne dania na bazie kuchni śląskiej połączonej z nutami nowoczesności.
W kawiarni pod Wieżą przeważa styl retro jednak regułą zdecydowanie jest bliżej współczesności. Zlokalizowane jest tutaj także centrum kosmetyki i rehabilitacji Dotyk SPA i inne obiekty o wielu uzupełniających funkcjach takie jak Magazyn Ciekłego Powietrza będący miejscem koncertów i spektakli, Klub Muzyczny Tlenownia czy Galeria Straż Pożarna.
Sale konferencyjne Śląsk zyskały tu jeszcze jeden cenny budynek dysponujący 6 salami konferencyjnymi dopasowanymi do indywidualnych oczekiwań klientów.
Sala konferencyjna Chorzów posiada specjalistyczny sprzęt i łącznie z pozostałymi obiektami, w tym hotelowymi i rekreacyjnymi przedstawia bardzo interesujące zaplecze biznesowe Sztygarki.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: sztygarka.pl

Opinie o stronie sztygarka.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oferujemy menu bogate w potrawy domowe oraz smaczne specjały włoskie takie ja pasta, risotto i oczywiście pizza na cienkim lub grubym cieście. U nas (...)
Marti Pizza to znana nowosądecka pizzeria słynąca nie tylko z pysznej pizzy na chrupiącym cieśnie ze starannie dobranymi dodatkami, ale także z (...)
Naszą specjalnością jest organizacja wszelakich imprez okolicznościowych. Mięliśmy przyjemność współpracować z wieloma renomowanymi firmami. (...)
Chcesz zacząć korzystać z efektownej i efektywnej formy reklamy? Postaw na napoje reklamowe! Zaufaj nam i pozwól na to, abyśmy przygotowali dla Ciebie (...)
Nie zwracamy uwagi na to, w jakiej miejscowości organizujesz swoją imprezę.... Nie robi nam różnicy, czy jest to "wypasiony" bo pięciogwiazdkowy (...)
Zakupy internetowe stają się coraz popularniejsze. Dlaczego tak jest? Korzystając z takiej formy zakupu zyskujemy do wyboru mnóstwo strojów. Powodem (...)
Restauracja Flis to nie tylko miejsce, w którym możemy dobrze zjeść, ale również zorganizujemy imprezę firmową lub bankiet. Doskonały wystrój (...)
Z przyjemnością zapraszamy Państwa do zabytkowej Gospody Obora, do Bobolina. Nasza gospoda została otwarta w 2008 roku w starej, autentycznej oborze, (...)