Boroskop przemysłowy - Endo-Tech

Boroskop przemysłowy - Endo-Tech
Boroskop przemysłowy - Endo-Tech
ID wpisu: 25944
Dodano: 03.02.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 90
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
13
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Dzięki nam zainwestujecie Państwo w boroskopy przemysłowe, a także w fiberoskopy przydatne w kontroli wizualnej trudno dostępnych miejsc. Mamy różne typy endoskopów charakteryzujące się bezszelestną artykulacją, współpracą z różnymi źródłami światła. Do tego dochodzi możliwość wymiany obiektywów. Dobieramy długość urządzeń do konkretnych potrzeb. Gwarantujemy profesjonalne prezentacje przed zakupem.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.endo-tech.pl

Opinie o stronie www.endo-tech.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma działa od 2006 roku i jest jednym z największych producentów sprzętu detektywistycznego. W swojej ofercie posiada: *Mikrosłuchawki *Mikrokamery *Pętle (...)
Firma ELEKTROFARM to brygada wykwalifikowanych osób wykonujących usługi elektryczne Warszawa dla firm oraz osób prywatnych. Najlepiej opisują nas: (...)
Opinie o produktach w istotny sposób wpływają na późniejsze decyzje o zakupie bądź rezygnacji z zakupu. Dzięki naszemu portalowi znajdziesz rzetelne (...)
EuroTrend: profesjonalne monitory, lCD - wysoka rozdzielczość obrazu i dźwięku. Rzutniki, ekrany, wizualizery, projektory Gdynia, Gdańsk. Ekrany (...)
Fraben Plus to polska hurtownia elektrotechniczna. Jest jedną z najstarszych firm w Polsce – działa od roku 1982. w swojej ofercie posiada między (...)
Mamy zaszczyt przedstawić Państwu firmę Prodesktop 3D. Swoim klientom oferuje kompleksowe usługi z zakresu druku 3D. Firma zajmuje się sprzedażą (...)
Funkcjonująca na obszarze całego województwa kujawsko-pomorskiego P.W. ALGRA-KRÓL swoją siedzibę ma w Bydgoszczy. Od przeszło dwudziestu lat dostarcza (...)
Czas.pro to nowoczesna elektroniczna ewidencja czasu pracy dla każdego rodzaju branży i firmy. Oferowany w systemie rejestrator czasu pracy oferuje (...)