Boroskop przemysłowy - Endo-Tech

Boroskop przemysłowy - Endo-Tech
Boroskop przemysłowy - Endo-Tech
ID wpisu: 25944
Dodano: 03.02.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 32
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
8
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Dzięki nam zainwestujecie Państwo w boroskopy przemysłowe, a także w fiberoskopy przydatne w kontroli wizualnej trudno dostępnych miejsc. Mamy różne typy endoskopów charakteryzujące się bezszelestną artykulacją, współpracą z różnymi źródłami światła. Do tego dochodzi możliwość wymiany obiektywów. Dobieramy długość urządzeń do konkretnych potrzeb. Gwarantujemy profesjonalne prezentacje przed zakupem.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.endo-tech.pl

Opinie o stronie www.endo-tech.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Investim pełna oferta dla handlu - urządzenie i drukarki fiskalne Delio, kasy fiskalne Gdynia, Gdańsk, trójmiasto. Zapraszmay - drukarki fiskalne, (...)
Sklep internetowy i-dom24.pl prowadzi sprzedaż materiałów i urządzeń w zakresie: - systemy monitoringu wizyjnego CCTV i IP, - systemy alarmowe (...)
tELEFONY I TABLETY ! Zapraszamy do naszego sklepu internetowego BLUDIODE strona : http://www.bludiode.com/ telefon : +48 71 700 02 35 adres : Bludiode (...)
Jako licencjonowany dystrybutor produktów firmy Grease Guardian hurtownia nasza wyposażenia gastronomii oferuje nowoczesny produkt Marine Range czyli (...)
Placówka, jaka ma status instytutu badawczego kategorii A, to Instytut Tele- i Radiotechniczny. Jego siedzibą jest Warszawa. Specjalizuje się w oferowaniu (...)
Jesteśmy firmą realizującą kompleksowe usługi projektowania i produkcji systemów wbudowanych (embedded), oprogramowania z nimi współpracującego (...)
Jeżeli szukacie Państwo firmy, która w sposób kompleksowy wyekwipuje Państwa w dobrej próby maszyny krawieckie, szwalnicze, wyzyskiwane w przemyśle (...)
Zapraszamy do korzystania z usług firmy B2 Biuro Inżynierskie. Specjalizujemy się w wykonywaniu Certyfikatów Energetycznych, do czego posiadamy przynależne (...)