www.prawniksiedlce.com.pl

www.prawniksiedlce.com.pl
www.prawniksiedlce.com.pl
ID wpisu: 25801
Dodano: 09.01.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 116
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
6
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Radcy Prawnego Aliny Sarackiej świadczy usługi prawne. Nasza siedziba znajduje się w Siedlcach. Możemy wykonać dla Państwa szereg usług prawnych, związanych z prawem: pracy, cywilnym, administracyjnym, gospodarczym i rodzinnym. Oferujemy jasny system płatności za wykonane usługi. Poza samym udzielaniem porad prawnych, możemy m.in. przygotować dla Państwa pismo procesowe, sporządzić umowy i opinie prawne, reprezentować Państwa przed organami władzy państwowej oraz samorządowej. Dokładne informacje na temat naszej Kancelari i oferty, znajdują się na witrynie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: prawniksiedlce.com.pl

Opinie o stronie prawniksiedlce.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Działania naszej Kancelarii koncentrują się przede wszystkim na kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Z entuzjazmem podejmujemy (...)
Zakres normy ISO 9001:2008 obejmuje wymagania dotyczące systemu zarządzania jakością dla organizacji, które chcą wykazać zdolność do ciągłego (...)
Bardzo duża dokładność oraz profesjonalizm to najważniejsze cechy, które nas wyróżniają. Będziemy w stanie zaoferować najwyższej jakości (...)
Prezentujemy Państwu Firmę South Energy Partners znajdującą się w Radlinie, w województwie Śląskim. Funkcjonujemy na rynku od 2014 roku i przekazujemy (...)
Masz trudności z otrzymaniem odszkodowania? Zwróć się do Kancelarii WSS Hećman & Kądziołka z Gdańska. Jej adwokaci pomagają swoim Klientom (...)
Wbrew pozorom, odnalezienie właściwego pracownika nie jest łatwym zadaniem. Warto to zadanie zlecić profesjonalistom. Agencja pośrednictwa pracy (...)
Biuro rachunkowe Rachuba, prowadzi Ewa Lipińska. Siedziba biura mieści się w Kielcach. Klientom przekazuje całą obsługę księgową i podatkową, (...)
KAUNAN Consulting - profesjonalne doradztwo finansowe. 25 banków i instytucji finansowych w jednym miejscu. Proponujemy - kredyty hipoteczne, kredyty (...)