www.prawniksiedlce.com.pl

www.prawniksiedlce.com.pl
www.prawniksiedlce.com.pl
ID wpisu: 25801
Dodano: 09.01.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 86
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
6
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Radcy Prawnego Aliny Sarackiej świadczy usługi prawne. Nasza siedziba znajduje się w Siedlcach. Możemy wykonać dla Państwa szereg usług prawnych, związanych z prawem: pracy, cywilnym, administracyjnym, gospodarczym i rodzinnym. Oferujemy jasny system płatności za wykonane usługi. Poza samym udzielaniem porad prawnych, możemy m.in. przygotować dla Państwa pismo procesowe, sporządzić umowy i opinie prawne, reprezentować Państwa przed organami władzy państwowej oraz samorządowej. Dokładne informacje na temat naszej Kancelari i oferty, znajdują się na witrynie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: prawniksiedlce.com.pl

Opinie o stronie prawniksiedlce.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Pierwsza organizacja konsumencka chroniąca pasażerów linii lotniczych. Dzięki nam rewolucjonizuje się rynek lotniczy w Europie. Stowarzyszenie doprowadziło (...)
Strona tworzydlo.pl przedstawia działalność Pana Dariusza Tworzydło. Jest to ekspert PR współpracujący z wieloma przedsiębiorstwami. Jego działalność (...)
Adwokat Poznań - Olga Wawrzynkiewicz-Jabłonska - profesjonalna kancelaria adwokacka oferuje usługi prawne. Pomagamy osobom indywidualnym i przedsiębiorcom. (...)
Dostęp do wiedzy eksperckiej i odpowiedniej kadry menedżerskiej na życzenie firmy to elementy, które najkrócej charakteryzują interim management. (...)
Centrum odszkodowań Lexpro od kilku lat specjalizuje si w dochodzeniu odszkodowań z tytułu wypadków samochodowych oraz wypadków w pracy, które miały (...)
Firma Argox Eco Energia to zespół młodych magistrów inżynierów, absolwentów Politechniki Warszawskiej, specjalizujących się w szeroko rozumianym (...)
"Savoir vivre" pochodzi z języka francuskiego i oznacza tyle, co "wiedzieć jak żyć" lub "sztuka życia". Znajomość (...)
Posiadasz firmę a Urząd Skarbowy cały czas czyha na Twoje pieniądze. Nęka Cię inspekcjami i pismami? Nie daj się i skorzystaj z naszych rzetelnych (...)