www.solidlink.pl

www.solidlink.pl
www.solidlink.pl
ID wpisu: 25793
Dodano: 09.01.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 75
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
17
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Rosnące zapotrzebowanie rynku krajowego na przekaźniki półprzewodnikowe zadecydowało o powstaniu w 1996 r. firmy SOLID LINK Sp. z o.o. we Wrocławiu, która dziś zajmuje się dystrybucją tego rodzaju podzespołów i urządzeń automatyki przemysłowej. Naszymi kluczowymi klientami są producenci maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, producenci taboru szynowego, a także służby utrzymania ruchu, hurtownie elektryczne oraz sklepy z częściami elektronicznymi. Z uwagi na szybkość dostaw, sprzedaż staramy się przeprowadzać bezpośrednio z naszego magazynu. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.solidlink.pl

Opinie o stronie www.solidlink.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Pracownia Wnętrza ma do zaoferowania projektowanie i aranżacje na terenie zarówno na Wrocławia jak i okolic. Projektowanie wnętrz to dla nas przede (...)
Kielecka przedsiębiorstwo DX Tape, która wyspecjalizowała się w systemach zabezpieczeń i pakowania produktów, swoją działalność zainicjowała (...)
Odplamianie przebarwień czy pranie dywanów i wykładzin obiektowych a także mebli tapicerowanych to specjalność zespołu solidnie przeszkolonych (...)
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Czemarol. Nasza firma zaistniała w 1992 roku w Zbylitowskiej (...)
Strona www firmy oferującej usługi w zakresie wiercenia studni głębinowych a także czyszczenia studni przeróżnych kategorii od studni przydomowych (...)
Przedsiębiorstwa, które poszukują profesjonalnych usług pralniczych w obszarze czyszczenia odzieży roboczej mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty, (...)
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej propozycji firmy PUT Produkcja-Usługi-Technologia. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się (...)
Śmierć bliskiej osoby jest dramatem dla rodziny. Często pogrążeni w bólu, z ogromnym trudem podchodzą do organizowania pogrzebu. W tym trudnym (...)