Modernizacja pojazdów szynowych

Modernizacja pojazdów szynowych
Modernizacja pojazdów szynowych
ID wpisu: 25785
Dodano: 09.01.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 58
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
2
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Medcom w roku 2013 jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek polski nowoczesny system umożliwiający odzyskiwanie energii, która jest generowana przez pojazd trakcyjny podczas hamowania. Tego typu urządzenie zainstalowana została w gdyńskiej sieci trolejbusowej. Urządzenie to umożliwiło ograniczenie zużycie energii o dwadzieścia procent.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: medcom.com.pl

Opinie o stronie medcom.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Specjalnie dla potrzeb klientów, potrzeb rynku i głównie w celu obniżenia kosztów zrealizowaliśmy pod Państwa zlecenia magazyn przeładunkowy, (...)
Zastosowanie koparkoładowarki jest wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem przede wszystkim, kiedy wykonujemy czynności montażowo-budowlane na małej (...)
Specjalnością firmy Music-Trans jest przewóz instrumentów muzycznych różnego rodzaju. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, jednakże oferta (...)
Nasza firma świadczy usługi przewozowe na terenie Warszawy i całego kraju. Przewozimy dorosłych, dzieci oraz klientów specjalnych. Nasz zespół (...)
Nieustannie słychać o dewastacji środowiska naturalnego, niszczone są lasy równikowe, powłoka ozonowa, zatruwane rzeki oraz powietrze. Ludzie zanieczyszczają (...)
Oferujemy Państwu usługi z zakresu wykonawstwa konstrukcji stalowych i aluminiowych. Montujemy hale magazynowe, produkcyjne, sportowe oraz wiaty. Dodatkowo (...)
Naszą domeną są usługi międzynarodowego transportu zwłok, zajmujemy się tym od lat i współpracujemy z wieloma przedstawicielami w całej Polsce, (...)
Exodus to dolnośląska firma transportowa zajmująca się przewozem osób na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Nasze doświadczenie w branży (...)