Modernizacja pojazdów szynowych

Modernizacja pojazdów szynowych
Modernizacja pojazdów szynowych
ID wpisu: 25785
Dodano: 09.01.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 95
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
4
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Medcom w roku 2013 jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek polski nowoczesny system umożliwiający odzyskiwanie energii, która jest generowana przez pojazd trakcyjny podczas hamowania. Tego typu urządzenie zainstalowana została w gdyńskiej sieci trolejbusowej. Urządzenie to umożliwiło ograniczenie zużycie energii o dwadzieścia procent.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: medcom.com.pl

Opinie o stronie medcom.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Prowadząc działalność transportową w Krakowie, chcemy pokazać Państwu swoją stronę internetową która zawiera ofertę naszego przedsiębiorstwa. (...)
Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej firmy transportowej działającej na terenie województwa dolnośląskiego, serdecznie zapraszamy do zapoznania (...)
Wypożyczalnia aut dostawczych Busimpuls - auta dostawcze bogato wyposażone, w pełni sprawne i bezpieczne. Zachęcamy do zapoznania się z oferta w (...)
Usługi transportowe wykonujemy od 2006 roku. W tym czasie ciągle podnosiliśmy swoje kwalifikacje. Współpraca z firmami, instytucjami, muzeami świadczy (...)
Zakład pracy Big A w branży usług ogrodniczych funkcjonuje od 1997 roku. Specjalizuje się w utrzymaniu i konserwacji zieleńców i obszarów zielonych. (...)
Wybierasz się do Niemiec, Holandii, Belgii czy Luksemburga? Firma transportowa R-BUS zapewni Ci komfortową i bezpieczną podróż pod wskazany przez (...)
Nasza firma działa od 1996 roku w branży transportu drogowego. Zajmujemy się wykonywaniem kursów na terenie całego kraju, a także za granicą. Obsługujemy (...)
Profilem działalności przedsiębiorstwa MetroDriver24 są usługi przewozów taksówkarskich. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz zapewnia (...)