Modernizacja pojazdów szynowych

Modernizacja pojazdów szynowych
Modernizacja pojazdów szynowych
ID wpisu: 25785
Dodano: 09.01.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 74
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
4
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Medcom w roku 2013 jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek polski nowoczesny system umożliwiający odzyskiwanie energii, która jest generowana przez pojazd trakcyjny podczas hamowania. Tego typu urządzenie zainstalowana została w gdyńskiej sieci trolejbusowej. Urządzenie to umożliwiło ograniczenie zużycie energii o dwadzieścia procent.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: medcom.com.pl

Opinie o stronie medcom.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy do skorzystania z oferty, którą przygotowali fachowcy przedsiębiorstwa komunikacyjnego Dar - Trans. Siedziba naszej firmy znajduje się (...)
Jeśli pragniesz wybrać się do Francji w celach prywatnych lub biznesowych, to jako firma transportowa Marciniak Transport oferujemy szereg usług w (...)
Szukasz firmy, która wspomoże Cię w codziennej pracy i transporcie osób i mienia pod wskazany adres? Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Krajowytransport.pl. (...)
Firma transportowa AR-TOUR powstała w Szczecinie w 1995 roku. Naszym klientom oferujemy komfortowe przewozy na trasie Polska - Holandia - Polska, a także (...)
W Ostrołęce skutecznie działa firma Usług Remontowo-Budowlano-Transportowych Agnieszka Bacławska. Nasi eksperci gruntownie wyspecjalizowani są w (...)
Usługi transportowe wykonujemy od 2006 roku. W tym czasie ciągle podnosiliśmy swoje kwalifikacje. Współpraca z firmami, instytucjami, muzeami świadczy (...)
Strona internetowa firmy transportowej Zarzecki, która wykonuje transport nienormatywny oraz standardowy. W zależności od rodzaju towaru transport (...)
Czy zastanawiałeś się na wyborem sprawdzonej firmy transportowej? Jeśli tak, polecamy skorzystanie z propozycji firmy Czaja - Transport. Jest to firma, (...)