www.mobilserwis.com.pl

www.mobilserwis.com.pl
www.mobilserwis.com.pl
ID wpisu: 25647
Dodano: 21.12.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 87
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
4
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Mobil Serwis to odpowiedź na dynamiczny wzrost potrzeb branży budowlanej. Jesteśmy firmą, która działa od 2009 r. i zapewniamy wszechstronną obsługę w zakresie wynajmu, serwisu i transportu maszyn budowlanych na całego kraju. Wysoka jakość sprzętu, którą oferujemy, dostępność asortymentu oraz sprawne i szybkie działanie to podstawowe walory współpracy z nami. Nasza flota obejmuje 2500 jednostek sprzętowych producentów maszyn budowlanych. Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę - zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu i współpracy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.mobilserwis.com.pl

Opinie o stronie www.mobilserwis.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapewniamy usługi montażowe, remontowe także wymianę stolarki okiennej. Dysponujemy własnym transportem oraz profesjonalny sprzęt, który umożliwia (...)
PPU Kamieniarstwo Pawlik : producent wyrobów kamieniarskich z naturalnych piaskowców albskich. Firma posiada własne złoża piaskowców z których (...)
Sprzedajemy geosyntetyki od najlepszych producentów europejskich oraz azjatyckich. Dysponujemy rozwiązaniami do wzmocnienia gruntu. Dzięki naszym geosyntetykom (...)
Nasza firma Maks Efekt to przedsiębiorstwo, które zajmuje się wykonywaniem różnorakich prac związanych z wykańczaniem domu. Dla waszej przyjemności (...)
Cały proces budowy domu wiąże się z szeregiem mniejszych procesów, które mają równoważne znacznie. Są one dla siebie komplementarne a tym samym (...)
Odwiedź www.embpapst.pl i zapoznaj się z propozycją wentylatorów i silników renomowanej firmy ebm-papst. Jeżeli propozycja firmy ebm-papst spotkała (...)
Tylko, gdy drewno stosowane jest w swej najbardziej naturalnej, niezmienionej formie, może rozwijać swoje pozytywne właściwości w służbie człowieka (...)
Firma posiada w ofercie szeroką gamę produktów z zakresu wyposażenia mieszkań, domów oraz lokali użytkowych. Drzwi zewnętrzne, wewnętrzne drewniane. (...)