Fitness Tarnowskie Góry - body-makers.pl

Fitness Tarnowskie Góry - body-makers.pl
Fitness Tarnowskie Góry - body-makers.pl
ID wpisu: 25613
Dodano: 14.12.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 204
CTR: 0.00%
17
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Chcesz zapisać się na trening personalny? Skorzystaj z firmy Body makers, która trening personalny dla poprawienia kondycji i utrata wagi, a także rozwijających mięsnie oraz umiejętności z wybranych dyscyplin sportowych. Salę ćwiczeń wyposażyliśmy w sprzęty pozwalające na wykonanie różnorodnych treningów stymulujących całe ciało. Trening personalny odbywa się pod okiem doświadczonego trenera, dzięki czemu jest gwarancją dobrze wykonywanych ćwiczeń oraz minimalnego ryzyko kontuzji.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: body-makers.pl

Opinie o stronie body-makers.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Parkingi rowerowe na przestrzeni ostatnich lat stały się częścią przestrzeni miejskiej. Nasza firma wie jak funkcjonalne są stojaki na rowery, dlatego (...)
Serwis informacyjny o piłkarskich ligach polskich, Remes Pucharze Polski oraz reprezentacji. Na stronach LigaPolska.info znajdują się wyniki, tabele, (...)
Wysokiej klasy korty tenisowe, znakomita opieka instruktorska, doradztwo techniczne, te oraz inne usługi otrzymasz w naszym klubie tenisowym. Zmierzamy (...)
Zapraszamy Cię serdecznie do naszego studia treningu personalnego w Krakowie, które jest zlokalizowane na ulicy krótka 2c. Miejsce to zostało specjalnie (...)
Firma Lemar Sport Promotion z Bielska - Białej jest bezpośrednim importerem obuwia sportowego hiszpańskiej firmy Munich, lidera rynku obuwniczego w (...)
BNP Paribas organizuje drugą edycję turnieju BNP Paribas Katowice. To największe wydarzenie tenisowe w naszym kraju wysoko oceniane przez ranking WTA. (...)
Nasz portal internetowy kierowany jest do wszystkich użytkowników chcących zainwestować w rynek sportowy. Nasza strona wzorowana jest na amerykańskich (...)
Fit Park oferuje zupełną nowość w postaci siłowni plenerowych. To doskonała oferta dla wszelkiego rodzaju hoteli, obiektów sportowych, parków (...)