Fitness Tarnowskie Góry - body-makers.pl

Fitness Tarnowskie Góry - body-makers.pl
Fitness Tarnowskie Góry - body-makers.pl
ID wpisu: 25613
Dodano: 14.12.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 237
CTR: 0.00%
26
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Chcesz zapisać się na trening personalny? Skorzystaj z firmy Body makers, która trening personalny dla poprawienia kondycji i utrata wagi, a także rozwijających mięsnie oraz umiejętności z wybranych dyscyplin sportowych. Salę ćwiczeń wyposażyliśmy w sprzęty pozwalające na wykonanie różnorodnych treningów stymulujących całe ciało. Trening personalny odbywa się pod okiem doświadczonego trenera, dzięki czemu jest gwarancją dobrze wykonywanych ćwiczeń oraz minimalnego ryzyko kontuzji.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: body-makers.pl

Opinie o stronie body-makers.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jesteś osobą, która na bieżąco śledzi rozgrywki ze sportowych aren w Polsce i na świecie? W takim razie nie mogliście trafić lepiej. Jesteśmy (...)
Na co dzień promujemy zdrowy i aktywny tryb życia - w Łodzi, ale tak naprawdę w całym kraju - a to wszystko dzięki Internetowi. W skład naszej (...)
Medale odlewane producent oferuje bogaty asortyment z medalami, brelokami, otwieraczami, przywieszkami i ryngrafy. Kupując u nas, masz gwarancję najwyższej (...)
Polanica to zmodernizowany hotel z Polanicy – Zdroju. Nasz hotel to partner imprezy sportowej Cross Duathlon, w której skład wchodzą biegi i jazda (...)
Zapraszamy Cię serdecznie do naszego studia treningu personalnego w Krakowie, które jest zlokalizowane na ulicy krótka 2c. Miejsce to zostało specjalnie (...)
Strona internetowa trenera personalnego, który obsługuje klientów w Krakowie. Możecie Państwo zamówić trening sztuk walki, trening bez siłowni, (...)
Centrum nurkowe Buddy od 10 lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu nurkowania. Firma oferuje szkolenia dla początkujących tzw. Open Water (...)
W Krakowie mieści się profesjonalna wypożyczalnia kajaków Krakowska Fala. Działamy w sezonie od kwietnia do października, a nasza siedziba mieści (...)