www.szkoleniacentrum.com.pl

www.szkoleniacentrum.com.pl
www.szkoleniacentrum.com.pl
ID wpisu: 25557
Dodano: 06.12.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 84
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
7
Google
6
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkolenia profesjonalne współfinansowane m. in. ze środków UE w Zbylitowskiej Górze oferuje Centrum Szkolenia IMAGINE HOUSE. Od ponad 10 lat organizujemy profesjonalne kursy zawodowe z zakresu obsługi, urządzeń technicznych, urządzeń energetycznych oraz transportu bliskiego. Do ich realizacji dysponujemy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty wydane przez Urząd Dozoru Technicznego, Transportowy Dozór Techniczny oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Podczas całego okresu przeszkoliliśmy ponad 10 tys. osób z całego kraju. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą szkoleń prezentowaną na stronie!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.szkoleniacentrum.com.pl

Opinie o stronie www.szkoleniacentrum.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Interaktywny serwis branży szkoleniowej, zawierający szkolenia otwarte, szkolenia unijne, zamknięte i specjalistyczne z całej Polski, a także skupiający (...)
Chcielibyśmy zaprosić na szkolenia, których organizatorem jest stołeczna firma High5. Głównie chodzi o szkolenia dla firm i coaching. Na otwartych (...)
Szkoła jazdy „5 Bieg” dostarcza wszystkich najważniejszych informacji potrzebnych dla przyszłych kierowców podczas przebytego kursu. Jeżeli (...)
Zakres działalności firmy Eco Soul obejmuje działania wspierające przedsiębiorstwa w zakresie ochrony środowiska. Zapewnia klientom przede wszystkim (...)
W ramach oferty naszej szkoły nurkowania zapewniamy kursy nauki nurkowania oraz kursy dla osób posiadających już certyfikaty. Nasza szkoła prowadzi (...)
Działająca w centrum Gdyni szkoła językowa Xenon School, organizuje nauczanie języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich (...)
Kurs na wózki widłowe może odbywać się w wielu miejscach, ale najlepsze z nich to ośrodek JGL Logistics. Zaświadczenia umożliwiające kierowanie (...)
W naszej firmie działamy na rynku nauki języka angielskiego, na którym jesteśmy w stanie zapewnić zarówno realizowanie profesjonalnych a jednocześnie (...)