www.szkoleniacentrum.com.pl

www.szkoleniacentrum.com.pl
www.szkoleniacentrum.com.pl
ID wpisu: 25557
Dodano: 06.12.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 66
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
6
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkolenia profesjonalne współfinansowane m. in. ze środków UE w Zbylitowskiej Górze oferuje Centrum Szkolenia IMAGINE HOUSE. Od ponad 10 lat organizujemy profesjonalne kursy zawodowe z zakresu obsługi, urządzeń technicznych, urządzeń energetycznych oraz transportu bliskiego. Do ich realizacji dysponujemy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty wydane przez Urząd Dozoru Technicznego, Transportowy Dozór Techniczny oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Podczas całego okresu przeszkoliliśmy ponad 10 tys. osób z całego kraju. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą szkoleń prezentowaną na stronie!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.szkoleniacentrum.com.pl

Opinie o stronie www.szkoleniacentrum.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Szkolenia oraz kursy dla kierowców zawodowych i nie tylko organizowane są przez przedsiębiorstwo ABC Szkolenia. Firma posiada bogate doświadczenie (...)
Zapraszamy Państwa do współpracy z Centrum Szkoleń Kora, którego siedziba mieści się w Sopocie, a oddziały w Gdyni oraz Bydgoszczy. Prowadzimy (...)
Zapraszamy osoby indywidualne oraz firmy zainteresowane kursami języka angielskiego na różnych poziomach nauczania. Szkoła SchoolOut zajęcia prowadzi (...)
Zachęcamy do korzystania z udogodnienia biznesowego, jeśli chodzi o szukanie ofert szkoleń dla pracowników i osób indywidualnych. Nasza baza udostępna (...)
Profesjonalne warsztaty oraz kursy fotografii – zarówno jednodniowe, jak i cykliczne, organizowane na terenie całej Polski przez profesjonalistów. (...)
Zasadniczy charakter aktywności naszej firmy to organizacja szkoleń z zakresu transport samochodowego dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw (...)
Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. Miastem odznaczającym się sporą ilością ośrodków konferencyjnych są Katowice. Konferencje (...)
W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć szkolenia z google analitycs. Szkolenia prowadzone przez naszą firmę nastawiają się na umiejętności (...)