www.szkoleniacentrum.com.pl

www.szkoleniacentrum.com.pl
www.szkoleniacentrum.com.pl
ID wpisu: 25557
Dodano: 06.12.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 92
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
7
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkolenia profesjonalne współfinansowane m. in. ze środków UE w Zbylitowskiej Górze oferuje Centrum Szkolenia IMAGINE HOUSE. Od ponad 10 lat organizujemy profesjonalne kursy zawodowe z zakresu obsługi, urządzeń technicznych, urządzeń energetycznych oraz transportu bliskiego. Do ich realizacji dysponujemy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty wydane przez Urząd Dozoru Technicznego, Transportowy Dozór Techniczny oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Podczas całego okresu przeszkoliliśmy ponad 10 tys. osób z całego kraju. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą szkoleń prezentowaną na stronie!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.szkoleniacentrum.com.pl

Opinie o stronie www.szkoleniacentrum.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma HR Partners oferuje skuteczne zdobywanie odpowiednich kandydatów na stanowiska: specjalistyczne, menedżerskie średniego i wyższego szczebla (...)
Zachęcamy do korzystania z udogodnienia biznesowego, jeśli chodzi o szukanie ofert szkoleń dla pracowników i osób indywidualnych. Nasza baza udostępna (...)
Akademia Mistrzostwa Sportowego przeprowadza szkolenia oraz nadaje uprawnienia trenerskie z zakresu 14 różnych dziedzin sportowych i z branży fitness. (...)
Estetiqa to mobilny salon kosmetyczny z 9-letnim doświadczeniem, który oprócz szerokiego zakresu usług kosmetycznych zajmuje się również organizacją (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług oferowanych przez Spółdzielnię Pracy Oświata, jaka mieści się w Częstochowie. Nasza firma (...)
W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom dostęp do wielu materiałów edukacyjnych i wiedzy, która pozwala na skuteczne powiększenie (...)
Nauka języka obcego nie jest sprawą prostą. Nie inaczej jest z nauką języka angielskiego, który sprawia wielu osobom problemy. Zdajemy sobie z tego (...)
Nie masz jeszcze planów na wakacje? To dobrze, ponieważ mamy coś specjalnie dla Ciebie. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w kursie windsurfingu (...)