www.szkoleniacentrum.com.pl

www.szkoleniacentrum.com.pl
www.szkoleniacentrum.com.pl
ID wpisu: 25557
Dodano: 06.12.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 41
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
5
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkolenia profesjonalne współfinansowane m. in. ze środków UE w Zbylitowskiej Górze oferuje Centrum Szkolenia IMAGINE HOUSE. Od ponad 10 lat organizujemy profesjonalne kursy zawodowe z zakresu obsługi, urządzeń technicznych, urządzeń energetycznych oraz transportu bliskiego. Do ich realizacji dysponujemy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty wydane przez Urząd Dozoru Technicznego, Transportowy Dozór Techniczny oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Podczas całego okresu przeszkoliliśmy ponad 10 tys. osób z całego kraju. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą szkoleń prezentowaną na stronie!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.szkoleniacentrum.com.pl

Opinie o stronie www.szkoleniacentrum.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dobrym miejscem na urządzenie szkolenia pracowniczego jest ośrodek oddalony od szumu miasta. Zachęcam wszystkich od odwiedzania tego portalu. Wystarczy (...)
Szkoła językowa w Tarnowskich Górach oferuje skuteczną i szybką naukę angielskiego online. Nasza oferta kursów języka angielskiego została przygotowana (...)
Jeżeli szukasz kursu języka rosyjskiego, który skutecznie poprawi Twoje zdolności językowe, postaw na ofertę, jaką przygotowało Centrum Rosyjskie (...)
Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych usług, które związane są ze szkoleniami BHP. Prowadzimy zarówno szkolenia (...)
Pomieszczenia konferencyjne w krakowskich hotelach są bardzo na czasie. Marzysz o urządzeniu zgromadzenia biznesowego w Wieliczce wstąp na na nasz (...)
Przedsiębiorstwo centrum-szkolen.com.pl świadczy usługi z zakresu wynajmu sal szkoleniowych, pomieszczeń rekrutacyjnych a także udostępniając na (...)
Z pewnością chcesz się czuć dobrze sam ze sobą jak i w kontakcie z otaczającym Cię światem. Dokładnie tym się zajmujemy – rozwojem osobistym. (...)
KDK Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą eventową działającą na polskim rynku od 2005 roku. Zajmujemy się kompleksową organizacją (...)