www.szkoleniacentrum.com.pl

www.szkoleniacentrum.com.pl
www.szkoleniacentrum.com.pl
ID wpisu: 25557
Dodano: 06.12.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 19
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
2
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkolenia profesjonalne współfinansowane m. in. ze środków UE w Zbylitowskiej Górze oferuje Centrum Szkolenia IMAGINE HOUSE. Od ponad 10 lat organizujemy profesjonalne kursy zawodowe z zakresu obsługi, urządzeń technicznych, urządzeń energetycznych oraz transportu bliskiego. Do ich realizacji dysponujemy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty wydane przez Urząd Dozoru Technicznego, Transportowy Dozór Techniczny oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Podczas całego okresu przeszkoliliśmy ponad 10 tys. osób z całego kraju. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą szkoleń prezentowaną na stronie!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.szkoleniacentrum.com.pl

Opinie o stronie www.szkoleniacentrum.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Live School of English - Szkoła Języka Angielskiego to szkoła prowadzona przez wykwalifikowaną kadrę. Prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci, (...)
Jesteśmy firmą zajmującą się szkoleniami dla firm z pakietu MS Office. Prowadzimy zajęcia w całej Polsce. Dojeżdżamy do klienta. Szkolenie ma (...)
Centrum konferencyjne mieszczące się na warszawskim Mokotowie zaprasza do organizowania wszelkiego rodzaju wydarzeń firmowych! Możesz tutaj otrzymać (...)
Firmy przeprowadzają audyt, by sprawdzić odpowiedniość stanu realnego firmy z określonymi wymaganiami. Jest on obowiązkiem dla przedsiębiorstw (...)
Studium Alma istnieje już od 1988 roku. Przez ten czas nabyliśmy ogromne doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Proponujemy naszym uczniom 16 (...)
Znajdujący się we Wrocławiu Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii jest organizatorem kursów oraz szkoleń, mających na celu podnieść kompetencje (...)
Nasza firma działa głównie na terenie województwa śląskiego i Małopolski, ale także na terenie całej Polski realizując szeroki zakres specjalistycznych (...)
Szkoła Wizażu Maquillage Art jest jedną z czołowych uczelni o profilu wizażu na terenie Rzeszowa. Wymogiem przyjęcia do szkoły jest dostarczenie (...)