www.zbs-lab.pl

www.zbs-lab.pl
www.zbs-lab.pl
ID wpisu: 25554
Dodano: 06.12.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 91
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
16
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prezentujemy Państwu Zakład Badań Środowiskowych z Warszawy. Zajmujemy się wykonywaniem pomiarów środowiskowych. Zamówić mogą u nas Państwo między innymi przeprowadzenie pomiarów: oświetlenia, hałasu, wydatku wentylacji, mikroklimatu, zapylenia i substancji toksycznych. Badania możemy wykonać również na stanowisku pracy. Nowoczesne oprogramowanie, którego używamy, pozwala nam profesjonalnie zinterpretować wyniki pomiarów. Wśród naszych klientów znalazły się już takie firmy, jak TVN, Miasto Stołeczne Warszawa, Coca-Cola HBC Polska, Procter & Gamble Operations Polska. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej witrynie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.zbs-lab.pl

Opinie o stronie www.zbs-lab.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Przedstawiamy ofertę firmy AND KLIMA z Warszawy, która zajmuje się profesjonalnym montażem klimatyzacji i wentylacji. Projektujemy całe sieci dla (...)
Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Euro - Eko Sp. z o.o. Nasza firma zaistniała w 2000 roku w Mielcu. (...)
Firma Promet zlokalizowana jest w Sompolnie lub już od 1994 specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży profesjonalnych narzędzi do obróbki. Podstawą (...)
Mająca siedzibę w Gostyninie firma Bigers gorąco zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Świadczymy (...)
Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu propozycję firmy Tomex z Gdańska. Firma od 1996 roku zajmuje się projektowaniem, dystrybucją i (...)
Profesjonalnie, dyskretnie, anonimowo. Oferujemy rzetelną pomoc w pisaniu prac różnego typu. Wykonujemy opracowania naukowe z różnych dziedzin. Tylko (...)
Projektowanie ogrodów to pasja firmy Garden Landscape. Każdy projekt jest przygotowywany i realizowany z uwzględnieniem potencjału poszczególnego (...)
Firma Konsultingowa SAFE WORK z siedzibą w Łodzi prowadzi całościową obsługę działań związanych z domeną BHP. Wieloletnie doświadczenie w (...)