Heron

Heron
ID wpisu: 25515
Dodano: 30.11.2017
Kliknięć: 2
Wyświetleń: 278
CTR: 0.72%
75
Google
2
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Staramy się jak najlepiej wspierać rodzinę i znajomych zmarłego w ramach świadczonej przez nas asysty przy czynnościach związanych z pogrzebem. Jak przystało na profesjonalny zakład pogrzebowy, realizujemy usługi pogrzebowe dotyczące odpowiednich przygotowań zwłok, jak też miejsca, w którym mają zostać złożone. Zapewniamy np. wybór właściwej lokalizacji na cmentarzu czy grobowca, przygotowujemy je do umieszczenia tam ciała, dbamy o dekorację oraz klimat tej smutnej uroczystości. Asystujemy podczas przenoszenia trumny z domu lub kaplicy do pojazdu wiozącego zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: heronpogrzeby.pl

Opinie o stronie heronpogrzeby.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zakład optyczny Izabela Budrecka funkcjonuje już od 1992 roku. Nasza siedziba znajduje się w Białymstoku. Trudnimy się sprzedażą wysokiej klasy (...)
Firma PolSpaw z siedzibą w Krzepicach już od ponad 35 działa w branży produkcyjnej. Jej specjalnością są wysokiej klasy, ekologiczne oraz ekonomiczne (...)
Każdy kto potrzebuje tłumaczeń z języka rosyjskiego czy niemieckiego na polski lub z polskiego na rosyjski czy niemiecki może zgłosić się do przedsiębiorstwa (...)
Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu propozycję firmy Tomex z Gdańska. Firma od 1996 roku zajmuje się projektowaniem, dystrybucją i (...)
Dzięki temu operatorowi pocztowo-kurierskiemu możesz w końcu zapomnieć o opóźnionych i drogich przesyłkach! W ofercie między innymi dystrybucja (...)
W Czerwonaku w województwie wielkopolskim swoją siedzibę ma firma Mattik. Zajmujemy się dystrybucją produktów do aromatyzacji pomieszczeń, a działalność (...)
Metal-Art to firma założona w 1980 roku w Warszawie. Przez cały okres istnienia zajmuje się usługami skierowanymi głównie do firm. Polegają one (...)
Agencja nieruchomości Prestige Real Estate zajmuje się wynajmem luksusowym apartamentów i domów w różnych lokalizacjach Warszawy. Po poznaniu preferencji (...)