Heron

Heron
ID wpisu: 25515
Dodano: 30.11.2017
Kliknięć: 2
Wyświetleń: 1028
CTR: 0.19%
540
Google
11
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Staramy się jak najlepiej wspierać rodzinę i znajomych zmarłego w ramach świadczonej przez nas asysty przy czynnościach związanych z pogrzebem. Jak przystało na profesjonalny zakład pogrzebowy, realizujemy usługi pogrzebowe dotyczące odpowiednich przygotowań zwłok, jak też miejsca, w którym mają zostać złożone. Zapewniamy np. wybór właściwej lokalizacji na cmentarzu czy grobowca, przygotowujemy je do umieszczenia tam ciała, dbamy o dekorację oraz klimat tej smutnej uroczystości. Asystujemy podczas przenoszenia trumny z domu lub kaplicy do pojazdu wiozącego zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: heronpogrzeby.pl

Opinie o stronie heronpogrzeby.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

O dokładnych możliwościach zakładu pogrzebowego ROCH&ABEL przeczytacie Państwo na stronie internetowej, do której odwiedzenia zapraszamy nie (...)
Wybór usług gwarantowanych przez zakład pogrzebowy Róża postaraliśmy się opisać jak najdokładniej na naszej stronie internetowej. Witryna jest (...)
Jesteśmy księgarnią internetową, która istnieje od 2017 roku. Dobra książka to metoda na udany wypoczynek. U nas będziesz mógł się zaopatrzyć (...)
Firma Mont-Bud z powodzeniem funkcjonuje na terenie województwa mazowieckiego już od 2006 roku. Zajmujemy się szeroko rozumianymi remontami. Posiadamy (...)
Powłoki ochronne najwyższej jakości z zastosowaniem szybko utwardzalnych systemów żywicznych, jakie wyrabia amerykańska firma Specialty Products (...)
Optyk Radom promuje modne okulary korekcyjne i oprawy okularowe dostępne w wielu typach. Optyk Sobolweski sprzedaje markowe okulary popularnych firm. (...)
Potrzebujesz pięknej i praktyczniej kuchni w swoim mieszkaniu? Zapraszamy do nas. Jako kuchnienawymiar24.pl od wielu lat zajmujemy się tworzeniem mebli (...)
Aby zaznać relaksu i odpocząć w miejscu o wysokim standardzie nawet jesienią czy zimą wcale nie potrzeba inwestować dużej gotówki w zagraniczne (...)