floordream.pl

floordream.pl
floordream.pl
ID wpisu: 25501
Dodano: 30.11.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 73
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
14
Google
2
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Powłoki ochronne najwyższej jakości z zastosowaniem szybko utwardzalnych systemów żywicznych, jakie wyrabia amerykańska firma Specialty Products Inc.oferuje FLOORDREAM Sp. z o.o. Jeśli zatem szukają Państwo rozwiązań, które zapewnią inwestycji dużą wytrzymałość, trwałość na chemikalia i węglowodory oraz wysoką elastyczność, a jednocześnie będą najbardziej ekologiczne - rekomendujemy polimoczniki dystrybuowane za pośrednictwem m. in. naszej firmy. W zakresie ich aplikacji posiadamy Certyfikat Autoryzowanego Wykonawcy firmy CHEM3P sp. z o.o. Zapraszamy do zapoznania z całą ofertą!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: floordream.pl

Opinie o stronie floordream.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Glassland to firma, kora zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług szklarskich na terenie Poznania oraz okolic. Działa ona już od 1995 roku (...)
Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Fasada z miejscowości Kopanki. Jeśli chcesz pomalować proszkowo duże elementy, ta oferta jest (...)
W Krakowie mieści się przedsiębiorstwo Aladyn, które zajmuje się produkcją wyrobów mosiężnych. Na rynku działamy od 1968 roku. Oferujemy: lampy, (...)
Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę Klubu Miłośników Książek. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym nabyć można książki (...)
Prawidłowo prowadzona rehabilitacja funkcjonalna pozwala wielu osobom powrócić do normalnego życia. Dzięki wsparciu dyplomowanego fizjoterapeuty (...)
Proponujemy zapoznanie się z ofertą firmy Knop z Włoszakowic, która zajmuje się aranżacją, pielęgnacją i serwisem ogrodów i publicznych terenów (...)
Szukając firmy, która zajmuje się usługami hydrogeologicznymi, koniecznie zainteresuj się naszą propozycją. Wysoka jakość prac, idzie tu w parze (...)
Nauka jazdy Olsztyn. Firma Abrams wyuczy, przeszkoli i doszkoli Cię w zakresie kursów na prawo jazdy. Nasza nauka jazdy odbywa się po Olsztynie. Znakomicie (...)