floordream.pl

floordream.pl
floordream.pl
ID wpisu: 25501
Dodano: 30.11.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 108
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
18
Google
3
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Powłoki ochronne najwyższej jakości z zastosowaniem szybko utwardzalnych systemów żywicznych, jakie wyrabia amerykańska firma Specialty Products Inc.oferuje FLOORDREAM Sp. z o.o. Jeśli zatem szukają Państwo rozwiązań, które zapewnią inwestycji dużą wytrzymałość, trwałość na chemikalia i węglowodory oraz wysoką elastyczność, a jednocześnie będą najbardziej ekologiczne - rekomendujemy polimoczniki dystrybuowane za pośrednictwem m. in. naszej firmy. W zakresie ich aplikacji posiadamy Certyfikat Autoryzowanego Wykonawcy firmy CHEM3P sp. z o.o. Zapraszamy do zapoznania z całą ofertą!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: floordream.pl

Opinie o stronie floordream.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Mająca siedzibę w Jarosławiu firma ogrodnicza Mapa-2 gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. (...)
Jeśli poszukujesz materiałów do zabezpieczenia ładunku to wspaniale trafiłeś! Przedsiębiorstwo Forankra Pol Sp. z o.o. od 1989 roku proponuje systemy (...)
- Prowadzenie ksiąg rachunkowych: księgi handlowe Księga przychodów i rozchodów Ryczałt - sprawy kadrowo-płacowe, - (...)
Firma SUSPENSER.EU zajmuje się sprzedażą oraz serwisowaniem kotłów. Jej siedziba mieści się w Miłoszycach pod Wrocławiem. W jej asortymencie (...)
Oczekujesz najwyższej jakości obsługi pod względem dostarczania obróbek blacharskich, rynien uprawowych, czy obróbek okien dachowych? Wobec tego (...)
Zakład produkcji betonu, który produkujemy to miejsce, gdzie zajmujemy się między innymi realizowaniem posadzek betonowych. Mamy wiele wykonanych (...)
Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne oraz przysięgłe w większości znanych języków, jak ukraiński czy węgierski. Najwyższa jakość przygotowywanych (...)
Zapraszamy do współpracy z firmą Z.P.H.U. Lemański Bolesław z siedzibą w Wągrowcu. Polecamy: kupno samochodów, skup złomu, kasację pojazdów, (...)