Kurs makijażu warszawa - dziewulscy.pl

Kurs makijażu warszawa - dziewulscy.pl
Kurs makijażu warszawa - dziewulscy.pl
ID wpisu: 25453
Dodano: 20.11.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 111
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
3
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Powstaliśmy w 1996 roku. Międzynarodowe Studium Dziewulskich jest jedną z największych szkół policealnych kształcących na takich kierunkach jak wizaż, stylizacja, charakteryzacja, efekty specjalne F/X i protetyka charakteryzatorska. Wykładowcy to osoby z doświadczeniem i ogromną wiedzą. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach. Każdy uczeń ma poświęcone maksimum czasu. Nacisk stawiamy na zajęcia praktyczne.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.dziewulscy.pl

Opinie o stronie www.dziewulscy.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W ramach oferty naszej strony internetowej zapewniamy wygodne funkcje pozwalające na wyszukanie korepetytorów, którzy oferują swoje usługi w różnych (...)
Poszukujesz profesjonalnej szkoły, która specjalizuje się w nauce języków obcych? Świetnie trafiłeś. SIESTA z Gdyni przygotowała dla Ciebie kursy (...)
Radosna Planeta to przedszkole znajdujące się w Warszawie, jakie w swej pracy dąży do kreatywnego i poznawczego rozwoju każdego dziecka. Przedszkole (...)
Ama Film Academy to szkoła filmowa w Krakowie, która serdecznie zaprasza wszystkie osoby, zainteresowane karierą w przemyśle filmowym, do rekrutacji. (...)
Szkoła językowa Anglo House, działająca w centrum Gdyni, organizuje nauczanie języka angielskiego dla dzieci, dorosłych i młodzieży na wszystkich (...)
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją jaką przygotowała dla Państwa Szkoła Języków Obcych Germania z siedzibą w Wilczej. Organizujemy (...)
Odszkodowania: Oferujemy kompleksową pomoc przy odszkodowaniach: • w wypadkach komunikacyjnych /szkody rzeczowe i osobowe/ - uszkodzenie lub zniszczenie (...)
Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi „Tęczowe Abecadło”. (...)