Kurs makijażu warszawa - dziewulscy.pl

Kurs makijażu warszawa - dziewulscy.pl
Kurs makijażu warszawa - dziewulscy.pl
ID wpisu: 25453
Dodano: 20.11.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 143
CTR: 0.00%
6
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Powstaliśmy w 1996 roku. Międzynarodowe Studium Dziewulskich jest jedną z największych szkół policealnych kształcących na takich kierunkach jak wizaż, stylizacja, charakteryzacja, efekty specjalne F/X i protetyka charakteryzatorska. Wykładowcy to osoby z doświadczeniem i ogromną wiedzą. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach. Każdy uczeń ma poświęcone maksimum czasu. Nacisk stawiamy na zajęcia praktyczne.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.dziewulscy.pl

Opinie o stronie www.dziewulscy.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jesteśmy serwisem przedszkolaizlobki.pl, gdzie rodzice mogą znaleźć najlepsze żłobki, przedszkola, jak i kluby malucha dla swoich pociech. W naszym (...)
Prowadzimy sklep internetowy w którym można kupić różnego rodzaju pomoce naukowe. Naszymi klientami są nie tylko nauczyciele, ale równie sami uczniowie (...)
Szukasz placówki, jaka zapewni Twojemu dziecku najlepszy start w przyszłość? Dobrze trafiłeś! Niepubliczny zespół żłobkowo-przedszkolny Familia (...)
Tylko u nas szybkie i skutecznie kursy języka hiszpańskiego, tłumaczenia i korekty, hiszpański on-line czy hiszpański w Hiszpanii. Wyróżnia nas (...)
BAJKOLANDIA 2 to przedszkole niepubliczne umiejscowione w Węgrzcach. Nasza wykwalifikowana kadra przedszkolna pracuje według precyzyjnie opracowanego (...)
W Sosnowcu mieści się Zespół Szkół ATENA. Oferujemy naukę na najwyższym poziomie w szkole podstawowej, gimnazjum lub liceum ogólnokształcącym. (...)
Chcesz ogłosić się i pokazać, że dajesz korepetycje? Nie ma znaczenia, czy są to przedmioty gimnazjalne czy uczelniane, możesz skorzystać z naszej (...)
Profilem działalności znajdującej się w Warszawie Europejskiej Uczelni Informatyczno-Ekonomicznej jest nauczanie studentów na kierunkach pierwszego (...)