Kurs makijażu warszawa - dziewulscy.pl

Kurs makijażu warszawa - dziewulscy.pl
Kurs makijażu warszawa - dziewulscy.pl
ID wpisu: 25453
Dodano: 20.11.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 87
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
1
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Powstaliśmy w 1996 roku. Międzynarodowe Studium Dziewulskich jest jedną z największych szkół policealnych kształcących na takich kierunkach jak wizaż, stylizacja, charakteryzacja, efekty specjalne F/X i protetyka charakteryzatorska. Wykładowcy to osoby z doświadczeniem i ogromną wiedzą. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach. Każdy uczeń ma poświęcone maksimum czasu. Nacisk stawiamy na zajęcia praktyczne.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.dziewulscy.pl

Opinie o stronie www.dziewulscy.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Prywatne Gimnazjum nr 5 w Krakowie istnieje na rynku od ponad dziesięciu lat. Usługi placówki skierowane są do tych osób, które chcą zapewnić (...)
Całe życie człowieka, to nieustanne zdobywanie wiedzy i informacji. Wiedza to nieodłączny element naszego rozwoju. Uzupełnianie wiedzy to świetna (...)
Szkoła jazdy Kraków zajmuje się nowoczesną formą kształcenia kandydatów na kierowców, którzy pragną zdobyć odpowiednie uprawnienia do jazdy (...)
Dla każdego coś miłego, czyli witamy w sklepie oferującym zabawki dla dzieci, a w tym między innymi zabawki edukacyjne oraz interaktywne zabawki (...)
Serwis ten zawiera materiały edukacyjne dla najmłodszych, dzięki którym nauka języka angielskiego będzie dla nich łatwa i przyjemna. Wśród dostępnych (...)
Prowadzimy sklep internetowy w którym można kupić różnego rodzaju pomoce naukowe. Naszymi klientami są nie tylko nauczyciele, ale równie sami uczniowie (...)
Wszystkie podmioty gospodarcze, zainteresowane uzyskaniem wiedzy na temat efektywnej obsługi osób niepełnosprawnych, wiedzy na temat komunikacji z (...)
Tematem wortalu Astronomia.wortale.net są astronomia i astronautyka. Na wortalu znajdziemy działy, takie jak: gwiazdy i gwiazdozbiory, kosmologia, galaktyki, (...)