TDS Import Towarów do Polski

TDS Import Towarów do Polski
TDS Import Towarów do Polski
ID wpisu: 25420
Dodano: 16.11.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 131
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
13
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeżeli interesuje Cię import towarów do Polski, to nasza firma oferuje niezbędną i kompleksową pomoc w tym zakresie. Zajmujemy się bardzo szerokim aspektem działań, miedzy innymi poszukiwaniem towaru dla klienta na rynkach zagranicznych, negocjacją cen w imieniu klientów, wyborem sposobu wysyłki i transportu, najbardziej adekwatnych do szczegółów zamówienia, skupujemy także nadwyżki produkcji, zajmujemy się optymalizacją podatkową i wieloma innymi czynnikami. Świadczymy między innymi pomoc w imporcie towarów z Chin, ale nie tylko, bo nie ograniczamy się do jednego rynku. Z nami import towarów z zagranicy będzie czystą przyjemnością i operacją pozbawioną jakichkolwiek problemów i kłopotów. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się szczegóły współpracy oraz formularz kontaktowy. Nasz adres to: Tds Company, Krasieniec Stary 9f, 32-095 Iwanowice Włościańskie, Tel: +48 792 928 707, NIP:6821693243.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.importdopolski.pl

Opinie o stronie www.importdopolski.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Przedstawiamy Państwu Fabrykę Mebli Rawa z Rawy Mazowieckiej, świadczącą specjalistyczne usługi z zakresu obróbki i produkcji mebli. Mamy nowocześnie (...)
Biuro ochrony Osób "KANONA" S.C. tworzą specjaliści, jacy nie boją się żadnych wyzwań. Zapewniają kompleksową ochronę mienia, osób i wartości (...)
Wózki widłowe serwis i naprawa. Nasze centrum serwisowe jest czynne 24 h na dobę. Wszyscy serwisanci naszej firmy posiadają niezbędne kwalifikacje (...)
Witryna firmy prowadzącej działalność promocyjną i posiadającej hostessy Kraków dla wszystkich osób pragnących nawiązać stałą albo tymczasową (...)
Firma Raffo od wielu lat zapewnia ciąg dostaw dla firm znajdujących się na terenie kraju oraz za granicą. Transport międzynarodowy, jaki prowadzimy (...)
Pracownia z Warszawy to firma, gdzie już od wielu lat robimy jedynie zdjęcia nagrobkowe i zdjęcia na porcelanie. Przez te lata zrobiliśmy ich bardzo (...)
Zdrowie posiadamy tylko jedno i stracone nadzwyczaj trudno odzyskać. Niby wszyscy o tym wiemy, jednakże na ogół trafiamy do lekarzy zbyt późno. (...)
Evergrip Ltd na rynku europejskim należy do grona pionierów w produkcji wysokiej jakości powierzchni i mat antypoślizgowych. Dynamiczny rozwój firmy (...)