Pogrzeby Katowice - Mirander

Pogrzeby Katowice - Mirander
ID wpisu: 25412
Dodano: 16.11.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 149
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
51
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W związku z prowadzoną przez nas działalnością zapewniamy naszym klientom solidną pomoc przy organizacji pogrzebów. Jako profesjonalny zakład pogrzebowy staramy się zawsze wspierać osoby cierpiące po stracie bliskich, jednocześnie wyposażając je w elegancką oprawę wizualną uroczystości związanych z pochówkiem zmarłego. Udostępniamy wygodne i dobrze wyposażone środki transportu gwarantujące bezproblemowy dojazd na miejsce pogrzebu bądź przewiezienie zwłok. Specjalizujemy się w transporcie zwłok z Niemiec. Jesteśmy dostępni zarówno w naszej siedzibie, jak i pod całodobowym numerem telefonu, co ułatwia nawiązanie kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: mirander.com.pl

Opinie o stronie mirander.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza firma wykonuje głównie czyszczenie dywanów w Szczecinie i pranie mebli domowych, w tym praniem tapicerek w samochodach. Co więcej realizujemy (...)
Sprzedaż wysokiej jakości sprzętu laboratoryjnego oraz doradztwo techniczne z zakresu stosowania aparatury laboratoryjnej to obszar działalności (...)
Mieszcząca się w Szczecinie firma Grzegorz Szastaj.pl Usługi Wysokościowe, zapewnia swoim Klientom najlepszą jakość oferowanych usług z zakresu (...)
Jako firma Lucky-Travel z Mosiny ze swoją ofertą chcielibyśmy wyjść do klientów prywatnych oraz biznesowych z Wielkopolski, którzy potrzebują (...)
Kancelaria Notarialna Mariusz Szulczewski znajduje się w Stargardzie Szczecińskim. Zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie Notariusz (...)
Firma Kamyjka oferuje skuteczne, tanie i bezpieczne pranie oraz czyszczenie tapicerki samochodowej, tapicerki meblowej, wykładzin, dywanów. Nasza oferta (...)
ArtCore Design to pracownia architektury wnętrz, którą tworzy zespół dyplomowanych architektów i specjalistów różnych branż. Zajmujemy się (...)
Floster jest rzetelną oraz kompetentną firmą, która świadczy usługi sprzątające i porządkowe na terenie Zagłębia Dąbrowskiego oraz Górnego (...)