Pogrzeby Katowice - Mirander

Pogrzeby Katowice - Mirander
ID wpisu: 25412
Dodano: 16.11.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 119
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
48
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W związku z prowadzoną przez nas działalnością zapewniamy naszym klientom solidną pomoc przy organizacji pogrzebów. Jako profesjonalny zakład pogrzebowy staramy się zawsze wspierać osoby cierpiące po stracie bliskich, jednocześnie wyposażając je w elegancką oprawę wizualną uroczystości związanych z pochówkiem zmarłego. Udostępniamy wygodne i dobrze wyposażone środki transportu gwarantujące bezproblemowy dojazd na miejsce pogrzebu bądź przewiezienie zwłok. Specjalizujemy się w transporcie zwłok z Niemiec. Jesteśmy dostępni zarówno w naszej siedzibie, jak i pod całodobowym numerem telefonu, co ułatwia nawiązanie kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: mirander.com.pl

Opinie o stronie mirander.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Klienci warszawskiej firmy Rentavan mają ogromny wybór jeśli chodzi o wynajem chłodni i samochodów dostawczych. Wypożyczalnia pobiera niewielką (...)
Zgubiłeś kluczyki od auta bądź zostawiłeś je w środku a teraz nie zdołasz się dostać do samochodu? Masz problemy z działaniem zamka w drzwiach (...)
Jest nam bardzo milo móc zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę firmy Metropolis. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, oferując Państwu drzwi, (...)
Firma DIKAR działając od 1990 roku, zapewnia profesjonalne rozminowanie terenu pod budowane autostrady, drogi krajowe i powiatowe. Posiadamy specjalistyczny (...)
Za pośrednictwem naszej strony internetowej możemy naszym użytkownikom zapewnić zestaw informacji dotyczących ofert wynajmowania jachtów, które (...)
Wszystkich, jacy poszukują odpoczynku w cichym oraz malowniczym miejscu oraz pasjonują się jazdą konną, zachęcamy do skorzystania z propozycji ośrodka (...)
Mamy dużą przyjemność móc przedstawić Państwu ofertę, jaka została przygotowana przez Polmex-Serwis. Działalność naszej firmy rozpoczęła (...)
Zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Oxbud z Wrocławia, zajmującą się realizacją usług remontowo-budowlanych oraz zarządzaniem nieruchomościami. (...)