Pogrzeby Katowice - Mirander

Pogrzeby Katowice - Mirander
ID wpisu: 25412
Dodano: 16.11.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 180
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
55
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W związku z prowadzoną przez nas działalnością zapewniamy naszym klientom solidną pomoc przy organizacji pogrzebów. Jako profesjonalny zakład pogrzebowy staramy się zawsze wspierać osoby cierpiące po stracie bliskich, jednocześnie wyposażając je w elegancką oprawę wizualną uroczystości związanych z pochówkiem zmarłego. Udostępniamy wygodne i dobrze wyposażone środki transportu gwarantujące bezproblemowy dojazd na miejsce pogrzebu bądź przewiezienie zwłok. Specjalizujemy się w transporcie zwłok z Niemiec. Jesteśmy dostępni zarówno w naszej siedzibie, jak i pod całodobowym numerem telefonu, co ułatwia nawiązanie kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: mirander.com.pl

Opinie o stronie mirander.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W branży powiązanej z armaturą przemysłową oraz gazową spółka Pego Polska funkcjonuje nieprzerwanie od 1999 roku. Zapewnia ona swoim Klientom (...)
Firma została otwarta w 2010 roku, jednak klimatyzacją zajmujemy się już od 2007. Działamy na terenie województwa śląskiego, dolnośląskiego (...)
Jeśli zamierzają Państwo zakup urządzeń i maszyn do obróbki drewna, zapraszamy do skorzystania z usług firmy z Oleśnicy. W branży przemysłu (...)
Pomagająca w odzyskiwaniu odszkodowań firma Odszkodowania Centrum kieruje swoje usługi do wszystkich klientów z terenu całej Polski. Firma należy (...)
znajdująca się w Zielonej Górze forma Raden oferuje kompleksowe usługi czyszczące. Proponujemy fachowe usługi mające na celu utrzymanie w czystości (...)
Apogeum – pozycjonowanie proponuje państwu tylko najlepsze i najtańsze propozycje związane z pozycjonowaniem stron. Jeżeli poszukujecie konkretnej (...)
FM Solutions to firma zajmująca się obsługą techniczną nieruchomości. Współpracujemy z deweloperami, koncernami, instytucjami oraz prywatnymi (...)
Profesjonalne wyroby z miedzi Cu+. Nasza firma funkcjonuje na rynku już ponad 20 lat, zapewniamy pełen profesjonalizm naszych usług. Sprzedawane przez (...)