Pogrzeby Katowice - Mirander

Pogrzeby Katowice - Mirander
ID wpisu: 25412
Dodano: 16.11.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 138
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
51
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W związku z prowadzoną przez nas działalnością zapewniamy naszym klientom solidną pomoc przy organizacji pogrzebów. Jako profesjonalny zakład pogrzebowy staramy się zawsze wspierać osoby cierpiące po stracie bliskich, jednocześnie wyposażając je w elegancką oprawę wizualną uroczystości związanych z pochówkiem zmarłego. Udostępniamy wygodne i dobrze wyposażone środki transportu gwarantujące bezproblemowy dojazd na miejsce pogrzebu bądź przewiezienie zwłok. Specjalizujemy się w transporcie zwłok z Niemiec. Jesteśmy dostępni zarówno w naszej siedzibie, jak i pod całodobowym numerem telefonu, co ułatwia nawiązanie kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: mirander.com.pl

Opinie o stronie mirander.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Hospicjum, dps Kraków czyli miejsce idealne dla waszych bliskich. Jeżeli koniecznie poszukujecie pomocy specjalistów, jeżeli chcecie by opieka nad (...)
Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę biura podróży BP TURYSTA z Częstochowy. Usługi turystyczne świadczymy już od 2000 roku. (...)
Metal-Art to firma założona w 1980 roku w Warszawie. Przez cały okres istnienia zajmuje się usługami skierowanymi głównie do firm. Polegają one (...)
Dali się Państwo podpuścić i nieświadomie wykupili polisę, której wartość jest niższa niż zainwestowane w nią środki? Jeśli tak, to zapraszamy (...)
Jesteśmy firmą, która zajmuje się organizowaniem imprez, szkoleń, wydarzeń kulturalnych. Nasza firma dysponuje zespołem doświadczonych osób, (...)
W Szczecinie znajduje się siedziba firmy Hiper-Glazur, która specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów i sprzętów remontowo - budowlanych. Możemy (...)
Prezentujemy Państwu firmę Coletto, jakiej siedziba mieści się w Częstochowie. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży dziecięcych fotelików (...)
Węglo Smyk Sp. z o.o., istnieje na rynku od 1992 roku i dysponuje znaczne praktyki i renomę na rynku sprzedaży węgla kamiennego. Nasza firma wytwarza (...)