Jazdy doszkalające w Warszawie

Jazdy doszkalające w Warszawie
Jazdy doszkalające w Warszawie
ID wpisu: 2540
Dodano: 08.05.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1160
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
280
Google
28
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jazdy doszkalające w Warszawie to oferta większości Ośrodków Szkolenia Kierowców, praktycznie wszystkie Szkoły Jazdy w Warszawie, oferują doszkalanie nie tylko kursantów, będących już po odbyciu kursu, a jeszcze przed egzaminem na prawo jazdy. Ale także te osoby, które prawo jazdy posiadają już od wielu lat. tylko tak się złożyło w ich życiu, że nie miały możliwości kierowania samochodem, a co za tym idzie ich poziom umiejętności w kierowaniu samochodem znacząco się obniżył, lub jest rażąco niedostateczny. W przypadku takich osób, niezbędnym staje się odbycie szkolenia z jazd doszkalających w ruchu drogowym, mających na celu podniesienie ich umiejętności obsługi urządzeń sterowania pojazdem w stopniu zapewniającym bezpieczne panowanie nad samochodem. W takim przypadku nieodzownym staje się wykupienie lekcji jazdy z profesjonalnym instruktorem nauki jazdy, który w płynny i spokojny sposób wdroży takiego kierowcę do dużego natężenia ruchu drogowego. Nasza Szkoła jazdy Warszawa, oferuje również standardowe kursy nauki jazdy, obejmujące swoim zakresem część teoretyczną szkolenia w formie wykładów z przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy przedmedycznej i innych zagadnień określonych w charakterystyce kursanta, przez przepisy szkoleniowe. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu wewnętrznego, kursant przystępuje do szkolenia praktycznego, które obejmuje zagadnienia na placu manewrowym, oraz jazdę samochodem w ruchu drogowym, zarówno jadę miejską jak i jazdę na drogach o podwyższonych dopuszczalnych prędkościach, czyli jazdę pozamiejską. Prowadzona przez nas nauka jazdy Warszawa, odbywa się głównie w rejonach egzaminacyjnych WORD Radarowa, Odlewnicza czy Powstańców Sląskich, po znanych trasach egzaminacyjnych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.qmobil.pl

Opinie o stronie www.qmobil.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Krakowska spółka, która zajmuje się outsourcingiem, ma przyjemność zaoferować Państwu szkolenia bhp Kraków w bardzo korzystnych cenach. Wspieramy (...)
Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z naszą szkołą rysunku i malarstwa znajdującą się w Warszawie. Mamy bardzo doświadczoną ekipę, (...)
Gorąco zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z działalnością szkoły językowej Kredkowski Express, która działa na terenie kilku miast w Polsce (...)
Polski Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej działa od kilku lat oraz starannie przygotowuje lekarzy do rozpoczęcia wykonywania bezpiecznych (...)
Szkoła Jazdy Racing Kraków szkoli kandydatów na kierowców stosując nowatorskie rozwiązania dydaktyczne, które doskonale sprawdzają się w praktyce (...)
Serdecznie zapraszamy do współpracy z Biznes Instytutem z Warszawy. Jesteśmy organizatorami profesjonalnych szkoleń dla klientów biznesowych przede (...)
Firma „Car Start” to szczecińska szkoła jazdy oferująca swoim klientom kursy na prawo jazdy kategorii B. W ofercie można znaleźć zarówno szkolenia (...)
Zachęcamy do uważnego przyjrzenia się rozległej propozycji szkoleniowej Centrum Edukacyjnego Get Better. Zajęcia odbywają się w dwóch placówkach- (...)