Jazdy doszkalające w Warszawie

Jazdy doszkalające w Warszawie
Jazdy doszkalające w Warszawie
ID wpisu: 2540
Dodano: 08.05.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1081
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
265
Google
28
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jazdy doszkalające w Warszawie to oferta większości Ośrodków Szkolenia Kierowców, praktycznie wszystkie Szkoły Jazdy w Warszawie, oferują doszkalanie nie tylko kursantów, będących już po odbyciu kursu, a jeszcze przed egzaminem na prawo jazdy. Ale także te osoby, które prawo jazdy posiadają już od wielu lat. tylko tak się złożyło w ich życiu, że nie miały możliwości kierowania samochodem, a co za tym idzie ich poziom umiejętności w kierowaniu samochodem znacząco się obniżył, lub jest rażąco niedostateczny. W przypadku takich osób, niezbędnym staje się odbycie szkolenia z jazd doszkalających w ruchu drogowym, mających na celu podniesienie ich umiejętności obsługi urządzeń sterowania pojazdem w stopniu zapewniającym bezpieczne panowanie nad samochodem. W takim przypadku nieodzownym staje się wykupienie lekcji jazdy z profesjonalnym instruktorem nauki jazdy, który w płynny i spokojny sposób wdroży takiego kierowcę do dużego natężenia ruchu drogowego. Nasza Szkoła jazdy Warszawa, oferuje również standardowe kursy nauki jazdy, obejmujące swoim zakresem część teoretyczną szkolenia w formie wykładów z przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy przedmedycznej i innych zagadnień określonych w charakterystyce kursanta, przez przepisy szkoleniowe. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu wewnętrznego, kursant przystępuje do szkolenia praktycznego, które obejmuje zagadnienia na placu manewrowym, oraz jazdę samochodem w ruchu drogowym, zarówno jadę miejską jak i jazdę na drogach o podwyższonych dopuszczalnych prędkościach, czyli jazdę pozamiejską. Prowadzona przez nas nauka jazdy Warszawa, odbywa się głównie w rejonach egzaminacyjnych WORD Radarowa, Odlewnicza czy Powstańców Sląskich, po znanych trasach egzaminacyjnych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.qmobil.pl

Opinie o stronie www.qmobil.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Centrum Kształcenia Języków Obcych College Częstochowa to profesjonaliści, którzy sprawiają, że nauka języków obcych staje się przyjemnością. (...)
W ofercie firmy Ortofan znajdują się rozwiązania z których korzystają specjaliści na całym świecie. Nasi klienci i partnerzy biznesowi mają zapewniony (...)
Jesteśmy tarnogórską szkołą jazdy, która od wielu lat szkoli kandydatów na kierowców podczas organizowanych przez nas kursów na prawo jazdy. (...)
W ramach oferty naszej firmy, która działa na rynku szkoleniowym zapewniamy naszym klientom wygodne realizowanie kursów zawodowych, które pozwalają (...)
Gdańska firma Masters of Bartenders zaprasza wszystkich zainteresowanych na kurs sommelierski, prowadzony przez najlepszych w tej branży. Kurs trwa (...)
Interesują Cię usługi z zakresu likwidacji szkód majątkowych, komunikacyjnych czy budowlanych? Szukasz firmy o wysokiej skuteczności i kompleksowym (...)
BRAINSTORM to profesjonalne usługi doradztwa biznesowego, strategicznego oraz szkolenia przeznaczone dla firm w różnych branżach. Firma dostarcza (...)
Nasze usługi kierujemy do świadomych różnych zagrożeń firm, instytucji szkół jak i do osób indywidualnych. Skupiamy wyłącznie profesjonalistów (...)