Jazdy doszkalające w Warszawie

Jazdy doszkalające w Warszawie
Jazdy doszkalające w Warszawie
ID wpisu: 2540
Dodano: 08.05.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1232
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
306
Google
28
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jazdy doszkalające w Warszawie to oferta większości Ośrodków Szkolenia Kierowców, praktycznie wszystkie Szkoły Jazdy w Warszawie, oferują doszkalanie nie tylko kursantów, będących już po odbyciu kursu, a jeszcze przed egzaminem na prawo jazdy. Ale także te osoby, które prawo jazdy posiadają już od wielu lat. tylko tak się złożyło w ich życiu, że nie miały możliwości kierowania samochodem, a co za tym idzie ich poziom umiejętności w kierowaniu samochodem znacząco się obniżył, lub jest rażąco niedostateczny. W przypadku takich osób, niezbędnym staje się odbycie szkolenia z jazd doszkalających w ruchu drogowym, mających na celu podniesienie ich umiejętności obsługi urządzeń sterowania pojazdem w stopniu zapewniającym bezpieczne panowanie nad samochodem. W takim przypadku nieodzownym staje się wykupienie lekcji jazdy z profesjonalnym instruktorem nauki jazdy, który w płynny i spokojny sposób wdroży takiego kierowcę do dużego natężenia ruchu drogowego. Nasza Szkoła jazdy Warszawa, oferuje również standardowe kursy nauki jazdy, obejmujące swoim zakresem część teoretyczną szkolenia w formie wykładów z przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy przedmedycznej i innych zagadnień określonych w charakterystyce kursanta, przez przepisy szkoleniowe. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu wewnętrznego, kursant przystępuje do szkolenia praktycznego, które obejmuje zagadnienia na placu manewrowym, oraz jazdę samochodem w ruchu drogowym, zarówno jadę miejską jak i jazdę na drogach o podwyższonych dopuszczalnych prędkościach, czyli jazdę pozamiejską. Prowadzona przez nas nauka jazdy Warszawa, odbywa się głównie w rejonach egzaminacyjnych WORD Radarowa, Odlewnicza czy Powstańców Sląskich, po znanych trasach egzaminacyjnych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.qmobil.pl

Opinie o stronie www.qmobil.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Grupa Transportowa Angra z Warszawy jest organizatorem kursów oraz testów mających na celu uzyskanie certyfikatu kompetencji zawodowych w dziedzinie (...)
Jednym z podstawowych celów naszej firmy jest propagowanie wzmożonej higieny i przestrzeganie kodeksu bhp w pracy przez pracowników i pracodawców. (...)
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Nasze wieloletnie dooświadczenie na rynku aut używanych jest gwarancją profesjonalizmu i rzetelności. (...)
Abakano to renomowana firma szkoleniowa z Wrocławia specjalizująca się w coachingu oraz szkoleniach biznesowych. Wszystkie szkolenia przygotowywane (...)
Człowiek, który pracuje nad sobą i wciąż się doskonali jest ponoć szczęśliwszy. Rozwój pracowników jest także bardzo ważkim walorem dla pracodawców. (...)
Znajdujący się we Wrocławiu Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii jest organizatorem kursów oraz szkoleń, mających na celu podnieść kompetencje (...)
Zabawy animacyjne dla dzieci i dorosłych to propozycje, które będziecie mogli poznać, jeśli zdecydujecie się na nasz kurs, w ramach którego przygotowujemy (...)
Stowarzyszenie Polskich Energetyków zostało utworzone w 1996 roku. Jest to organizacja, która reprezentuje interesy całej branży energetycznej. W (...)