Programy do Windowsa

Programy do Windowsa
Programy do Windowsa
ID wpisu: 253
Dodano: 09.11.2009
Kliknięć: 2
Wyświetleń: 1721
CTR: 0.12%
226
Google
79
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (2/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.33 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Potrzebujesz dobrego darmowego oprogramowania na swój komputer? U nas go znajdziesz! Posiadamy całą masę programów, które przydadzą Ci się podczas codziennego używania kompa. Wszystkie programy podzielone na kategorie tematyczne, w miarę przybywania nowych programów tworzone są dla nich nowe kategorie. Każdy opisany w serwisie program został zainstalowany i przetestowany dzięki czemu z czystym sumieniem możemy go Ci polecić.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.tylkoprogramy.pl

Opinie o stronie www.tylkoprogramy.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Wynagradzanie pracowników jest istotnym elementem polityki finansowej każdej firmy. Warto odpowiednio dopasować systemy wynagrodzeń, tak by pracownicy (...)
Tworzenie ankiet mobilnych jest zajęciem, które daje wymierne korzyści. Dlatego jako firma appmobile24.pl stworzyliśmy rozwiązanie, które umożliwia (...)
Winbud to propozycja oprogramowania służąca do szybkiego i profesjonalnego tworzenia kosztorysów w budownictwie oraz innych branżach. Program Winbud (...)
CSF Polska, członek grupy kapitałowej Syntea S.A., oferuje innowacyjne rozwiązanie informatyczne wspomagające zarządzania przedsiębiorstwem, instytucją (...)
Skuteczne zarządzanie, proste analizowanie i modelowanie, możliwość publikacji i udostępniania danych – te i wiele innych czynności zapewnia nowoczesne, (...)
Strona Szachowisko opisuje grę w szachy. Najważniejsze działy to: zasady gry w szachy, znani szachiści tacy jak Kasparow, Karpow, Kramnik, darmowe (...)
W naszym studiu programistycznym realizujemy różne projekty na specjalne zamówienie. Nasi doświadczeni programiści są w stanie stworzyć niemalże (...)
Leonis Apps to agencja z Warszawy, jaka zajmuje się tworzeniem różnego typu oprogramowania. Oferuje ona między innymi usługi związane z MRI Software. (...)