Programy do Windowsa

Programy do Windowsa
Programy do Windowsa
ID wpisu: 253
Dodano: 09.11.2009
Kliknięć: 2
Wyświetleń: 1776
CTR: 0.11%
227
Google
82
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (2/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.33 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Potrzebujesz dobrego darmowego oprogramowania na swój komputer? U nas go znajdziesz! Posiadamy całą masę programów, które przydadzą Ci się podczas codziennego używania kompa. Wszystkie programy podzielone na kategorie tematyczne, w miarę przybywania nowych programów tworzone są dla nich nowe kategorie. Każdy opisany w serwisie program został zainstalowany i przetestowany dzięki czemu z czystym sumieniem możemy go Ci polecić.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.tylkoprogramy.pl

Opinie o stronie www.tylkoprogramy.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oprogramowanie CRM służy do zarządzania kontaktami z klientami firmy. Jest to niezbędne narzędzie dla każdej firmy prowadzącej aktywną sprzedaż. (...)
Jeżeli chcesz stworzyć wyjątkową prezentację multimedialną z całą pewnością musisz sobie zdawać sprawę, ze nie może być ona banalna ani (...)
Nasza platforma sprzedażowa NextBuy to miejsce tanich i wygodnych zakupów. Ponad 60 tysięcy dostawców proponuje towar najwyższej jakości w bardzo (...)
Zachęcamy małe i duże firmy do nawiązania współpracy, ponieważ jako specjaliści w dziedzinie informatyki, nowoczesnego oprogramowania itp. potrafimy (...)
Navireo to nowoczesne i niezawodne narzędzie, które usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa, wspiera porządkowanie procesów wewnętrznych, prognozowanie (...)
Adobe Photoshop użytkowany jest i przez domowych użytkowników, lubiących bawić się obróbką fotek, jak i przez fachowych informatyków oraz fotografów. (...)
Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę baz danych, multimediów (...)
Producent oprogramowania – firma Altkom zaprasza do współpracy opartej na jasnych zasadach, z naciskiem na osiągnięcie realnych korzyści. Projektujemy (...)