Minimalistyczny ogród - certus.eu

Minimalistyczny ogród - certus.eu
Minimalistyczny ogród - certus.eu
ID wpisu: 25235
Dodano: 12.10.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 167
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
12
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Powstaliśmy w 2003 roku. Zajmujemy się produkcją kostki brukowej. W ramach oferty: kostka brukowa, bloczki fundamentowe, płyty tarasowe, bloczki, kolekcje płyt betonowych, elementy palisadowe, kostki przemysłowe, płyty chodnikowe, pustaki konstrukcyjne, beton towarowy i szereg innych. Firma z doświadczeniem, renomą i nowoczesną linią technologiczną – Certus zaprasza do poznania naszej oferty.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: certus.eu

Opinie o stronie certus.eu (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Novacel to firma, która już od ponad 30 lat zajmuje się produkcją samoprzylepnych folii ochronnych. Głównymi wartościami tej firmy są innowacje, (...)
Nasza firma od 8 lat specjalizuje się w handlu, transportowaniu oraz składowaniu węgla opałowego wydobywanego w Śląskich kopalniach węgla kamiennego (...)
Prosimy zauważyć, że tworzone przez naszą firmę opakowania kartonowe, wyróżniają się nie tylko znakomitą odpornością, ale także ciekawym (...)
Firma POL-SVER ma swoją główną siedzibę w Warszawie. Zajmuje się sprzedażą maszyn przeznaczonych do obróbki plastycznej blach i rur. Nasza oferta (...)
Strona Zakładu Produkcji Opakowań Paweł Mataśka. Nasz zakład znajduje się w miejscowości Wymysłów kołó Zduńskiej Woli w wojwództwie łódzkim. (...)
FESTER-TOOLS to najwyższej jakości noże przemysłowe i maszynowe, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Chodzi o noże do metalu, drewna, recyklingu, (...)
W Iwanowej jest zlokalizowana siedziba rodzinnej firmy Tartak Turek, jaka powstała w 1982 roku. Sprzedawany asortyment obejmuje wszelkie rodzaje suchej (...)
Victoria to przedsiębiorstwo z Chełmca, które od wielu lat prowadzi fachowy handel detaliczny i hurtowy węglem oraz innymi materiałami opałowymi. (...)